Zgłaszanie niechcianej korespondencji

EamoreŚroda, 13 grudzień 2023, 10:251120

Jeśli otrzymasz niechcianą korespondencję - poinformuj nas o tym. Abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania, musimy zapoznać się z całą korespondencją (zarówno z wiadomościami wysłanymi, jak i odebranymi przez Ciebie) oraz mieć pewności co do jej autentyczności.

Aby poinformować nas o niechcianej wiadomości wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu każdej korespondencji, a następnie przycisk - Wyślij zgłoszenie (oba przyciski oznaczone są na poniższym zrzucie ekranu).

Po odebraniu Twojego zgłoszenia, dokonamy weryfikacji i podejmiemy stosowane działania.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę