O nas

EamorePiątek, 19 listopad 2021, 15:054259266

Eamore.com.pl  jest jednym z najstarszych i największych serwisów z ogłoszeniami i anonsami towarzyskim z Polski i z zagranicy. W dniu 15 grudnia 2021 roku została uruchomiona nowa wersja serwisu Eamore.com.pl, więcej informacji w dziale aktualności.

Eamore.com.pl to serwis o charakterze społecznościowym umożliwiający wymianę kontaktów towarzyskich pomiędzy użytkownikami. Rejestracja konta użytkownika oraz wymiana kontaktów towarzyskich (poprzez funkcję czat) jest bezpłatna. Wszystkie konta oraz ogłoszenia prezentowane w serwisie służą wyłącznie celom informacyjnym i muszą być zgodne z prawem. Jeśli stwierdzisz, że w serwisie znajdują się niezgodne z prawem treści, prosimy o natychmiastowe powiadomienie nas o tym, poprzez formularz kontaktowy lub poprzez odnośnik - Zgłoś naruszenie - znajdujący się na stronie każdego ogłoszenia.

Eamore.com.pl to przede wszystkim aktualna baza ogłoszeń towarzyskich oraz sex anonsów z Polski i z zagranicy, pogrupowanych według kategorii tematycznych oraz lokalizacji. Oprócz klasycznych ogłoszeń kobiet i mężczyzn, anonse można zamieszczać również w kategoriach: ogłoszenia par; BDSM i fetysz; masaż erotyczny; pokazy skype, whatsapp; trans; kluby go-go, night kluby; sex shopy; sex telefon; swingersi; imprezy i prywatki; zdjęcia i filmy oraz pozostałe.

Eamore.com.pl udostępnia funkcję czatu, która umożliwia użytkownikom prowadzenie korespondencji poprzez przesyłania wiadomości tekstowych online. Wszystkie wiadomości zapisywane są na stronie - Wiadomości - na tej stronie Użytkownik może odczytać wiadomości i na nie odpowiedzieć. Takie rozwiązanie zapewnia PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ, ponieważ podczas korespondencji nie są widoczne żadne dane osobowe, widoczny jest jedynie numer ID konta oraz ewentualnie nazwa użytkownika (jeśli użytkownik ją udostępni).

Nasi Użytkownicy mają do dyspozycji nowoczesny panel umożliwiający zarządzanie swoimi ogłoszeniami, mogą je modyfikować, czasowo lub trwale zawieszać ich publikacje, mogą aktywować usługi dodatkowe, a także sprawdzić statystyki. Dostępne jest również forum erotyczne, na którym użytkownicy mogą podyskutować na różne tematy związane z erotyką i intymnością, w dziale opowiadania erotyczne, nasi użytkownicy mogą zamieszczać własne opowiadania erotyczne.

Strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych – nie powinno sprawiać problemu korzystanie z niej na tablecie, czy smartfonie. Strona działa w technologii RWD (Responsive Web Design), automatycznie dostosowując się do wielkości ekranu na wszystkich urządzeniach zarówno mobilnych oraz stacjonarnych (telefony, komputery stacjonarne, tablety, itp.), a  także na wszystkich systemach operacyjnych (na przykład iOS lub Android).

Naszym użytkownikom zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną poufność przechowywanych danych. Nasz serwis nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych użytkowników, gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność wprowadzanych informacji. Serwis Eamore.com.pl w ramach przyjmowania płatności współpracuje z serwisem Cashbill.pl (płatności SMS oraz płatności przelewem). Serwis ten stosuje najnowsze procedury bezpieczeństwa i uznawany jest za najbezpieczniejszy serwis obsługujący transakcje płatnicze w Polsce.
Eamore
Eamore

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę