Okresowa zmiana hasła

EamorePoniedziałek, 29 styczeń 2024, 08:004360

Hasła dostępu są podstawowym narzędziem ochrony naszych danych i usług, dlatego w celu zwiększenia bezpieczeństwa wprowadziliśmy obowiązkową, okresową zmianę hasła logowania - system raz na rok automatycznie wymusi zmianę hasła logowania.
Bezpieczne hasłoZmieniając hasło upewnij się, że używasz silnego i unikalnego hasła, które jest trudne do odgadnięcia. Dwie istotne cechy decydują o tym, że hasło jest trudne do złamania:
  • Długość – minimum 8 znaków, jednak lepiej użyć pełnego zdania, długość hasła ma podstawowe znaczenie; każdy kolejny znak wielokrotnie zwiększa liczbę możliwych kombinacji i utrudnia złamanie hasła; specjaliści zalecają, aby hasło miało co najmniej 8 znaków - to absolutne minimum. 
  • Oryginalność – unikanie schematów, popularnych słów i kombinacji klawiszy, powtórzeń i używania tego samego hasła do różnych serwisów, oryginalne hasło to takie, które nie powiela popularnych schematów.
zmiana hasła

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę