Moderacja ogłoszeń

EamorePoniedziałek, 27 luty 2023, 10:173490

Po dodawaniu i aktywacji nowego ogłoszenia lub edycji już aktywowanego - ogłoszenie oczekuje na moderację administratora serwisu w kolejce moderacyjnej.

Oznacza to, że ogłoszenie czeka na zatwierdzenia przez moderatora zanim będzie widoczne na stronach serwisu. Ogłoszenie oczekujące na moderację nie jest widoczne dla innych użytkowników, ogłoszenie jest widoczne tylko dla ogłoszeniodawcy na stronie - Moje ogłoszenia - z etykietą - Oczekujące na moderację.
Moderacja wynosi 24 godzinyModeracji podlegają ogłoszenia aktywowane, czyli ogłoszenia dla których była dokonana opłata aktywacyjna. Maksymalny czas moderacji czyli zatwierdzenia ogłoszenia przez moderatora wynosi 24 godziny (przeważnie nie trwa to dłużej niż 6 godzin), czas ten liczony jest od daty aktywacji lub daty ostatniej edycji ogłoszenia. Po zatwierdzeniu ogłoszenia przez moderatora Użytkownik otrzymuje powiadomienie email w przypadku zatwierdzenia (bądź odrzucenia) danego ogłoszenia.

Moderacja (weryfikacja) ma na celu sprawdzenie treści ogłoszenia pod kątem zgodności z regulaminem serwisu (jednakże ogłoszenia nie są sprawdzane pod kątem autentyczności). Jeżeli treść ogłoszenia jest niezgodna z regulaminem serwisu to może zostać poprawiona przez moderatora. Jeżeli moderator uzna, że ogłoszenie w sposób rażący łamie regulaminem serwisu lub obowiązujące w Polsce przepisy prawa to takie ogłoszenie może zostać usunięte bez powiadomienia. W przypadku powtarzających się naruszeń istnieje możliwość blokady całego konta w serwisie.
Moderacja ogłoszeń

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę