Czy Eamore jest płatne?

EamoreŚroda, 27 kwiecień 2022, 11:0411722

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne do niczego nie zobowiązuje, rejestracja konta jest bezpłatna i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat, nie są pobierane żadne opłaty za użytkowanie konta (bezpłatne konto można zarejestrować na stronie - https://www.eamore.com.pl/rejestracja).

Płatności są wymagane w przypadku korzystania z usług płatnych np. aktywacja ogłoszenia, podbicie ogłoszenia, wyróżnienie ogłoszenia. Szczegółowy opis wszystkich usług płatnych znajduje się na stronie regulaminu serwisu (regulamin dostępny na stronie - https://www.eamore.com.pl/pomoc/regulamin-serwisu).

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę