Zgwałcony przez rodzinę

Poniedziałek, 25 marzec 2019, 08:002353 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Sobota wróciłem, późno po pracy kiedy się kąpałem, ktoś wszedł do łazienki myślałem że moja żona. Stukot obcasów bardzo mnie zdziwił ale i podniecił na myśl o mojej elegancko ubranej żonie. Podeszła do mnie stanęła za plecami i czarną chustką przewiązała mi oczy czarną chustą podnieciło mnie to bardzo, czułem jej zapach, obróciłem się nie widziałem nic poczułem jak jej język zbliża się do moich ust wszedł do mnie z niesłychaną siłą. Zacząłem ją dotykać od dołu zacząłem gładzić ją po nodze, poczułem delikatne rajstopki na jej nodze. Nagle przerwała złapała za rękę i pociągnęła za sobą ciągnęła mnie nagiego przez pół mieszkania.

Popchnęła mnie na łóżku i zaczęła mnie do niego przywiązywać. Podnieciło mnie to jeszcze bardziej, zaczęła mnie całować schodzić od szyi w dół, drażniła moje sutki aż w końcu poczułem jak mój penis zanurza się w głębi przyjemności. Zażartowałem że chyba z kimś trenowała bo robi to o wiele lepiej niż ostatnio. Ssała go i oblizywała, tłamsiła mojej jajeczka byłem już tak podniecony że wiedziałem że zaraz trysnę, jak zwykle ostrzegłem ją o tym ( moja żona nie lubi z połykiem). Nie zakończyła jak zwykle dalej mi obciągała nie byłem już w stanie nawet wystękać słowa morze spermy było wsysane niczym odkurzacz i oblizywane na zmianę.

Nie mogłem się ruszyć, przez to że wciąż byłem przywiązany miałem ochotę rzucić się na nią i ostro ją zerżnąć. Chyba się domyśliła poczułem jak rajstopki wchodzą na mnie szułem je na nogach ocierała się nimi po mnie. Nagle poczułem jak mój wchodzi w coś wilgotnego, Ujeżdżała mnie dobre kilkanaście minut było cudownie. Ona jęczała głośno ja stękałem wtedy chustka zaczęła się zsuwać, zauważyła to i ściągnęła ją. Moim oczom ukazał się niesamowity widok na mnie siedziała moja teściowa Ewa i jej siostra choć obie były mocno po czterdziestce były bardzo atrakcyjne.

Ewa ubrana była w spódniczkę do kolan i beżowe delikatne rajstopki, oraz wysokie szpilki, delikatny makijaż podkreślał jej rudy kolor włosów. Jej siostra ciemna blondynka o figurze nastolatki stała w wysokich kozaczkach czarnych pończochach i czarnej mini spódniczce. W pewnym momencie chciałem krzyczeć lecz cała ta sytuacja jeszcze bardziej mnie podnieciła obie to dostrzegły teraz wpadły na genialny pomysł jedna siadała mi na twarzy tak żebym spod ich spódnic nic nie widział pierwsza usiadła na mnie moja teściowa nie lubiłem robić minety ( ona tego chciała miała specjalną dziurkę w rajstopach) Kiedy nic nie czuła powiedziała do Agnieszki aby ugryzła mnie w kutasa ta to zrobiła zawyłem z bólu a jednocześnie niesamowicie mnie to podnieciło zacząłem posłusznie lizać cipkę Ewy w tym czasie Agnieszka na zmianę, robiła mi loda, ujeżdżała mnie zwaliła mi konia kozaczkami a potem się zamieniły teraz lizałem wspaniałe soki Agnieszki połączone z moją spermą to było coś niesamowitego w tym czasie Ewa podobnie jak Agnieszka zajmowała się moim penisem już nie mogłem tego wytrzymać penis mnie bolał ile razy można za każdym razem gdy opadał lizały go i znów się unosił na koniec zrobiły obie mi loda. i ucałowały teściowa powiedziała że niebawem zrobimy powtórkę. Już nie mogę się doczekać
Zakupy

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę