Zabawa z ciocią

Niedziela, 18 sierpień 2019, 12:462240 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

To zdarzyło się naprawdę. Moja ciocia mieszkała daleko ode mnie i wraz ze swoim mężem i córką przyjechał do nas na wakacje. Ciocia ma 39 lat ma duże jędrny biust i duży tyłeczek. Tego dnia co przyjechała wszyscy siedzieli na dworzu, aby ja ale po chwili do domu weszła ciocia i weszła na górę gdzie miała swój pokój. poszła się przebrać bo zrobiło się troche zimno, ja siedziałem na dole i oglądałem telewizję, usłyszałem że ciocia mnie woła poszedłem na góre.

Ciocia poprosiła mnie o to żebym jej pomógł otworzyć torbę bo suwak się zaciął, pomogłem otworzyc jej torbe i w środku zobaczyłem czerwone stringi a obok nich leżało pudełko kondonów, bardzo sie zawstydziłem, ciocia to zobaczyła i spytała sie czy kiedyś to robiłem, ja zawstydzony powiedziałem że nie ciocia spytała się czy chce zrobić to z nią, odpowiedziałem że tak, ale nie chciałem tego robic tutaj bo bojełaem sie że ktoś wejdzie. ona zamkneła drzwi usiadła się na łóżku, i kazała mi podejść, podeszłem, pocałowała mnie, mój kutas odrazu stanąt ona to zobaczyłą i chwycła reką za niego, zdjeła mi spodnie byłem już tylko w majtkach, zaczełem ją rozbierać, zdjąłem jej bluzke, miała na sobie czerwony stanik, zaczeliśmy się całować, położyła sie na mnie po chile usiadła i zdjeła swój staniczek, zobaczyłem duże cycuszki zaczełem je całować. mój kutas stawał sie coraz większy, spytała czy może mi zrobić loda bo nigdy tego nie robiła bo mąż jej nie pozwalał, zgodziłem sie, zdjełem majtki i zobaczyła mojego penisa ni był duzy maiał 14 cm. Włożyła go do buzi i zaczeła go ssac. coraz szybciej, powiedziałem jej że już dochodze a ona spuściłem sie a ona połkneła cały ładunek.

Chciałem się jej odwdzięczyć więcpołożylem jana łóżku, i spytałem sie czy mogę zdjąć jej koronkowe stringi ona się zgodziła, zdjełem je i ujżałem, mokrą wydepilowaną cipkę, zaczełem ją pieścić i po kilku minutach doprowadziłem ją do mega orgazmu, po chili odpoczynku, wstała i wyjeła z torby kondona, wiedzlałem co to znaczy, założyła mi go na kutasa położyła się na łóżku, rozszeżyła nogi, i kazała mi wejść w siebie ja to zrobiłem, najpierw powoli ją posuwałem pózniej coraz szybciej i po chwili, szczytowaliśmy prawie jednoczęsnie. Wyszedłemz niej polężelesmy chwilę, po czym się ubralismy. Pózniej jeszcze wiele rzazy ją ruchałem, np. jak jechaliśmy do miasta na zakupy, przez las. Tobył własnie mój pierwszy raz nigdy go nie zapomne.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę