Seks z kolegami z klasy

Niedziela, 2 lipiec 2017, 13:381031 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Zaczęło sie tak.

Umówiliśmy sie z kolezankami ze po szkole ok godziny 14 pójdziemy nad staw trochę sie po kapać. (było lato miałam wtedy 18 lat) w końcu nadszedł czas naszego spotkania. Poszłyśmy i świetnie sie bawiłśmy. NIEOCZEKIWANIE nadszedł czas powrotu część dziewczyn poszła w 1 strone a część w 2.

Akurat tedy którędy szłam ja razem z kijkomą kumpelami była droga która często chodzili ludzie. No i jak idziemy sobie powoli śmiejemy sie gadamy. Patrzymy a tam idą koledzy z klasy. Od razu jak nas zobaczyli zaczęli sie śmiac nie wiedziałyśmy o co chodzi i szłyśmy dalej. Gdy byliśmy juz naprzeciwko nich podbiegli do nas i złapali mnie z pasie kazali mi isc z nimi sie jeszcze pokapac ja nie chcialam więc zaciągnęli mnie tam siłą.

Moja przyjaciółka poszła za nami a reszta poszła do domu. No dobra zgodziłam sie trochę posiedzieć z nimi z tej wodzie. Ale potem chciałam juz isc oni mi nie pozwolili moja przyjaciółka powiedziala ze musi juz isc do domu bo rodzicae bd sie martwić. Poszła. Zostałam z nimi sama było ich 4 gdy siedziałam z nimi tak z tej wodzie cos sie im zrobiło i zaczęli mnie macać w różnych miejscach wiedziałamjuz ze sie podniecili nie powiem mi tez sie trochę to podobało.

Wyciągnęli mnie z wody i 2 mnie trzymało a 2 macało. Potem zamienili sie miejscami. Niespodziewanie jeden z nich włozyl mi rękę w majtki. I zaczął masować. Zaczęłam cicho postekiwać podobało im sie to.

Rozebrali mnie do naga. Lizali moje piersi i cipkę. Było cudownie. By w końcu nie wytrzymałam. Dostałam orgazmu.

Oni widzac to jeszcze bardziej sie podniecili i zaczęli mnie po koleji pieprzyc. Trochę to potrwalo zrobiło sie trochę ciemno i powiedzieli ze trzeba juz wracać ubralismy sie i powiedzieli każdy poszedł w swoją strone. Krzykneli jeszcze za mną żebym nikomu nie mówiła co sie przed chwila wydarzyło. Zgodziłam sie. I tak minął dzień.

Następnego dnia w szkole. Zaczepiałi mnie klepali po tyłku macali i takie tam mówili ze wczoraj bardzo im sie podobało i ze chcieliby to kiedys powtórzyc. Zgodziłam sie i zrobiłśmy to po raz kolejny. Było wspaniale. !

: - * dodawajcie komentarze.

ps. Teraz mam 19 lat. Więc wydarzylo sie to jakiś rok temu. pozdrawiam.

Napalona19latkaa: - *

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę