Przygoda na wakacjach

Sobota, 12 listopad 2016, 11:27842 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Na imię mi Maciej i jestem licealistą. Jestem szczupłym, dość wysokim blondynem o piwnych oczach. Na początku wakacji miałem zaplanowany wyjazd na mazury. Bardzo się cieszyłem z tego, ponieważ mogłem przez dwa tygodnie odpocząć od domu i rodziców. Miałem 14 dni na picie browarów i imprezowanie z kolegami na mazurach.

Z faktu, że jeden z nas był dorosły pojechaliśmy jego samochodem. Aby zajechać na kolację wyruszyliśmy sobie przed 16. Nasz kierowca Robert dowiózł nasz szczęśliwie na miejsce ok 19. 30. Gdy wysiadłem z jego Jeepa Wranglera od razu otworzyłem domek i wrzuciłem szpej na wyro.

Marcin i Rafał o 20. poszli w tany. Ja z Robertem siedziałem na tarasie i sączyliśmy jakieś miejscowe piwko. Robert po wypiciu kilku dał w kimę. Ja piłem mniej i wolniej wiec byłem całkowicie świadomy tego co się wokół mnie działo.

Poszedłem spać o 23, chłopaków jeszcze nie było. Wstałem o 8. 30. wszyscy jeszcze smacznie spali. Po wypitych wczorajszych piwach musiałem udać się do wspólnego dla wszystkich domków WC.

Po powrocie wziąłem kasę, ręcznik, mydło i poszedłem pod prysznic. Zdziwiło mnie kiedy zobaczyłem, że wszystkie prysznice są wspólne i niczym nie oddzielone. Było dokładnie tak jak na basenie. Mówię trudno, przecież nie będę śmierdział, muszę się umyć. Po rozebraniu położyłem rzeczy na ławce i zacząłem się namydlać.

Nagle ktoś wszedł, był to jakiś chłopak w wieku może 30 lat. Chłopaka nie ma się czego wstydzić pomyślałem i kontynuowałem kąpiel. Po chwili znowu drzwi się otworzyły. Tym razem była to kobieta. Dość wysoka, szczupła blondynka.

W tym momencie ten facio wyszedł. W tym pomieszczeniu byłem tylko ja i ona. Byłem bardzo zmieszany i nie pewny. Nagle 20 latka, bo na tyle wyglądała, podeszła do prysznica obok mnie. Powiedziała dzień dobry.

Na co odpowiedziałem bardzo szybko, ale drżącym głosem. Zaczęła się rozbierać!

Nagle ukazały mi się duże, choć jędrne piersi i jej pupa. Podała mi rękę i powiedziała cześć, jestem Julia. Widzę Cię pierwszy raz więc wypada się przywitać. Ja podałem jej rękę.

Mało tego pocałowałem ją w nią i przedstawiłem się i powiedziałem, że mi bardzo miło. Tylko co z tego, że mi miło jak nawet nie zauważyłem, że mój 17 cm penis stoi na baczność. Ona gdy to zobaczyła uśmiechnęła się i powiedziała, że chyba ona mi się podoba. Przytaknąłem głową. Nagle z jej pięknych ust padły słowna jesteś przystojny, bardzo mi się podobasz.

Bardzo zdenerwowany nie wiedziałem co mam powiedzieć. Zamroczony widokiem pięknej kobiety zapytałem, czy mogę dotknąć jej piersi. Przytaknęła. Powoli wyciągnąłem rękę i delikatnie chwyciłem za jej brodawkę. Cichutko jęknęła.

Po chwili macałem dwiema rękami jej obie półkule. Powiedziała, że teraz ona chce sobie pomacać. Uklęknęła przede mną i zaczęła powoli i delikatnie dotykać mojego penisa dłonią. Chyba robiła to pierwszy raz, ponieważ też robiła to bardzo nie pewnie i zaczerwieniał się. Zapytała się czy może go wziąć do ust.

Przytaknąłem i powiedziałem, że bardzo tego pragnę. Wzięła go do buzi i zaczęła ssać mojego fiuta. Na myśl, że taka ładna dziewczyna robi mi loda nie mogłem się powstrzymać i zacząłem dociskać jej głowę to mojego ciała. Gdy skończyła położyłem ją na mokre kafelki i zacząłem powoli lizać jej cipkę. Gdy wkładałem język coraz szybciej i głębiej ona jęczała coraz głośniej i szybciej oddychała.

Nagle krzyknęła zerżnij mnie kochanie. Ja nie czekając aż to powtórzy zacząłem powoli wkładać penisa w jej piękność. Po chwili poczułem duży opór i pchnąłem mocniej. Z cipki wyciekła krew co oznaczało, że Julia straciła ze mną dziewictwo. Ale ona tylko się uśmiechnęła i kazała mi ruchać dalej.

Dość szybko bzykałem Julię całym penisem aż do moich jajek. Julia krzyczała głośno. Gdy zauważyłem wyciekające soczki przerwałem ruchanie i znów wylizałem jej pizdę. Po chwili moja piękność postanowiła się mi odwdzięczyć i gdy się obejrzałem Julia już ujeżdżała mnie na jeźdźca. Wtedy ja macałem jej piękne piersi.

Po intensywnym galopie zmieniliśmy pozycję na pieska. Powoli Rozepchałem jej odbyt i za chwilę już szybko i mocno pieprzyłem w dupę. Julia bardzo szybko oddychała. Szybko zmieniłem pozycję na klasyczną. Po chwili intensywnego pchania w cipkę Julia przeżyła orgazm i wygięła się w łuk.

Ja też wtedy doszedłem i spuściłem się jej na piersi i twarz tak jak kazała. Po tym zajściu dochodziliśmy do siebie jeszcze chwilę na podłodze. Wtedy też jeszcze raz zrobiła mi loda i znów wystrzeliłem na piękne cycki. Umyliśmy się razem i po południu poszliśmy na miasto. Wymieniliśmy się numerami telefonów i gdy przejeżdżałem przez jej rodzinne miasto wpadałem do niej.

Teraz z Julią jesteśmy małżeństwem. Ja mam 18 lat a ona 21 i jesteśmy bardzo szczęśliwą parą. Całe te opowiadanie jest prawdziwe.
Historyk

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę