Niewiarygodne

Niedziela, 19 maj 2019, 10:10871 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Próbowałem namówić kilka razy moją dziewczynę aby do naszego kochania wtrąciła się trzecia osoba, nie ważne czy to była by dziewczyna czy chłopak, ale moja dziewczyna nigdy się nie godziła, więc już nie próbowałem i traciłem nadzieje. Aż do pewnej nocy kiedy kolejny raz spotkaliśmy się z przyjaciółmi aby wybrać się na imprezę, moją dziewczyna od niedawna także ubierała się w spódnice, ale ostatnio kupiła sobie spódniczkę i chciała się pochwalić koleżance, więc ubrała się tego wieczoru w spódnice króciutką do połowy ud, bluzeczkę z dużym dekoldem w których bardzo lubiała chodzić do tego założyła buty na dużym obcasie, tak ochoczo wyglądała że zaczołem się do niej dobierać ale ona powiedziała - nie kochanie jeszcze nie teraz później

- ale kochanie wyglądasz tak cudnie i seksownie

- nie kochanie nie teraz, I musiałem się powstrzymać

ubraliśmy się i poszliśmy na imprezę tej nocy bawiliśmy się znakomicie, żartowaliśmy, piliśmy, tańczyliśmy. No przyszedł czas powrotu do domu kiedy wracaliśmy dziewczyna moja zaproponowała aby kupić coś jeszcze do pici i pójść wypić do domu naszego, (dobrze że rodzice pojechali do brata na weekend). wszyscy się zgodzili więc poszliśmy do nas i piliśmy aż do samego rana.

Włączyliśmy muzykę i zaczęliśmy się dobrze bawić ja już ledwo co żyłem więc siedziałem i rozmawiałem z kolegą i koleżanką, a moja dziewczyna bawiła się z koleżankami i kolegami, a ja przyglądałem się jak ona potrafi ruszać biodrami jak pięknie i seksownie poruszały piersi falowały niczym fala na morzu, powoli znajomi zaczeli wychodzić ja już tyle wypiłem że musiałem się zdrzemnąć na chwilkę ale zaraz się ocknołem bo koleżanka mnie obudziła że wychodzą do domu więc odprowadziłem ich do drzwi i pożegnałem jak wróciłem widziałem że moja tańczyła tylko z kolegą i koleżanka, w pewnym momencie moja dziewczyna straciła równowagę ale kolega zdążył ją złapać ale widziałem jak moja dziewczyna i kolega speszyli się bo jak ją złapał i podnosił to widziałem jak trzymał ja jedna ręką pod pachę a drugą na tyłku ale pod spódnicą, spojrzeli odrazy na mnie a ja udałem że nic nie widziałem, spojrzeli na siebie i tylko się uśmiechneli i zaczeli dalej się bawić, w pewnym momencjie zachciało mi się siku więc poszedłem na duł do ubikacji, załatwiłem się i wychodząc czekała moja dziewczyna, wepchneła mnie do łazienki i zaczęła mnie całować pieścić, dawno nie widziałem jej takiej rozpalonej bo aż klękneła przede mną rozpięła rozporek i dossała się do mojego wacka, lizała jajeczka wkładała głeboko aż czułem jej migdałki, soczyście zajeła się moim wackiem, powiedziała że chce mojego soku skosztować i zaczeła coraz szybciej i szybciej ciągnąć mi aż już nie wytrzymałem i wystrzeliłem jej prosto do ust jak słodko wtedy mruczała że jakie pyszności i że jak wszyscy wyjdą to też mi zrobi jakiego loda i mam ją zerżnąć wtedy, z rozkoszą przytaknołem.

wstała dała mi jeszcze buziaka i wypchnęła z ubikacji. ja poszedłem na gorę i zauważyłem że zostało tylko dwóch moich kumpli siedzą i piją więc przyłączyłem się. kiedy moja wruciła dała mocnego buziaka i poszła do pokoju wtedy koledzy się zaśmiali i zapytali czy zrobiła mi loda ?

.

ja zdziwiony pytam się

- skąd wiecie

- a bo mówiła że właśnie idzie zrobić ci loda

- naprawdę tak mówiła

- tak tylko się uśmiechnołem i za czeliśmy rozmawiać o takich tematach tak sobie rozmawialiśmy kiedy dziewczyna wyszła i podeszła do radia ustawić piosenkę nachyliła się i odruchowo wszyscy spojrzeliśmy na jej tyłem, i wtedy za uwarzyliśmy że nie ma majtek pod spódnicą, w ten ukazując się jej cudowne pośladki które cudownie komponowały się z jej długimi nogami, nie mogliśmy oderwać oczu, mi i kolegom od razu naszła ochota aby podejść do niej i włożyć pomiędzy nogami, bo widziałem jak chłopakom aż namioty powstawały, tak ślinka leciała na nią, a jak by było mało Dziewczyna rozszerzyła delikatnie nogi delikatnie i ukazała się jej delikatna słodka muszelka, na której było widać soki jej podniecenia. Po chwili podniosła się spojrzała się na nas i tylko się roześmiała i poszła do pokoju, na pewno za uwarzyła nas podnieconych i rozpalonych tym co zrobiła, nawet nie zauważyliśmy że ustawiła wolną.

po chwili dziewczyna wyszła podeszła do nas i zapytała

- czy chcielibyśmy widzieć jeszcze raz jej muszelkę

ja byłem zaskoczony jej pytaniem ale wszyscy powiedzieliśmy że

- tak

i zaczęła tańczyć sama ruszając się cudownie delikatnie rękami gładząc po ciele. Jedną ręką wkładając sobie pod bluzkę a drugą głaszcząc szyje i włosy, po chwili ręką zeszła niżej pod spódnice, po udach po tyłeczku widząc jak to nas podnieca, usiadła na krześle rozszerzyła nóżki ale nic nie było widać bo sukienka zasłaniała ale nadal gładząc się po piersiach i nogach jak niczym kocica.

Podeszła do mnie odwruciła tyłem i usiadła na moim wacku cały cas ruszając biodrami a mnie to tak podniecało że szok, później zrobiła to samo kolegom i spowrotem wróciła tańczyć.

W czasie tańca zdjęła bluzeczkę gdzie ukazały się jej cudowne piersi, podeszła do kolegi usiadła na nim rozkrakiem i przyciągneła jego głowę do swoich piersi i kazała mu aby je pieścił a rączka złapała za krocze drugiego kolegi gdzie zaczęła głaskać. Wyciągneła mu ze spodni kutasa i zaczeła rączką się bawić a ja siedziałem i przyglądałem się bo nie mogłem uwierzyć żę to moja dziewczyna bo nigdy nie chciała z innymi się kochać a tu co teraz robi.

ale jak już się ocknołem zauważyłem że moja dziewczyna pieści językiem koledze i od czasu do czasu wkłada sobie jego narzędzie w piersi a drugi liże jej muszelkę.

Podeszłem do niej i dałem jej mojego do possania. Tak nas wcześniej podjarała że po 10 min we dwóch z kumplem spóściliśmy jej się na piersi, wtedy zaopiekowała się trzecim kumplem i naj pierw włożyła jego w buzie później w piersi i na końcu kazała mu się spuścić na piersi. i chwile przery zrobiliśmy i spowrotem kobieta dossała się do kolegi a ja włożyłem jej w muszelkę. posuwałem ją aż do momentu zamiany z kolegą włożył jej aż zawyła z roskoszy.

a ja lizałem i pieściłem jej poiersi i co jakiś czas zamienialiśmy się wszyscy aż poczuła swój orgazm. kiedy tylko od poczeła wsiadła na mnie i zaczęła mnie ujeżdzać, a kolegom obciągała. W pewnym momencie powiedziała do jednego aby włożył jej do trzeciej dziurki i tak kochaliśmy się długo i na zmianę aż było widać że wszyscy już nie długo będą dochodzić kobieta powiedziała

- dobrze to spuście się każdy do tej dziurki w której jest bo ja też dojdę zaraz

Tak jak powiedziała tak zrobiliśmy i wszyscy po koleji zaczeliśmy dochodzić. po tym już nikt nie miał sił każdy za snął.

po tym zdarzeniu co jakiś czas dziewczyna po imprezei robi tak samo zostawia jakieś osoby i kochamy się do rana.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę