Nauczycielka

Czwartek, 28 lipiec 2016, 10:261516 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Rok szkolny się zaczął. Moja nauczycielka miała 33 lata, męża i córkę. Była bardzo sexowna, duże jędrne piersi, długie zgrabne nogi. Była szatynką i uczyła matematyki. Od razu gdy ją zobaczyłem chciałem ją przeleciec.

w domu gdy się masturbowałem zawsze myślałem o niej. Potem się okazało że to znajoma mamy. Pewnego dnia wpadła ale mama akurat wyszła na zakupy. Tata mi umarł 2 lata temu więc go nie było też. Mieszkałem w domku jednorodzinnym miałem duży ładny pokój i trzy osobowe łóżko.

Gdy zadzownił dzwonek do drzwi akurat się masturbowałem i miałem wytrysk. Wiedziałem że to nie mama bo niedawno wyszła jakieś 15 minut temu. Zdążyłem założycz majtki i spodnie bluzki już nie gdy weszła ona moja nauczycielka. Nazywa się Beata. Dzień dobry przyszłam do twojej mamy jest w domu?

Nie nie ma.

A kiedy będzie?

za jakąś godzinę. Aha to mogę poczekac na nią?

Tak oczywiście. W myślach ułożyłem już sobie plan jak ją przeleciec. Jednak ona wyskoczyła z tekstem. Ale masz umięśniony tors chodzisz na siłownie?

Tak od niedawna.

A mogę dotknąc twoje mięsnie?

Ja zaniemówiłem a Beata podeszła i dotknęła mojego torsu. Mi od razu stanął. Nagle zauważyłem, że ona nie ma stanika!

Było jej widac piersi i piękne sterczące sutki. W moich spodniach zrobił się spory namiot. Gdy to zobaczyła wywróciła mnie na łózko i zaczęła całowac.

Ja tak się podnieciłem, że zdarłem z niej bluzke i zacząłem jej lizac i pieścic sutki. Ona zdjęła mi spodnie. Majtek nie mogła zdjąc tak mój przyjaciel stał ale gdy już wyskoczył zaczęła go ssac. Ja myślałem, że nie wytrzymam. Nauczycielka którą chciałem przeleciec sama chce tego samego!

Zaczęła mi lizac samą główke penisa.

Nie mogłem już wytrzymac. Trysnąłem na jej twarz i piersi rozmiaru 80D i na jej twarz. Opadł mi ale od razu zaczęła ocierac się o niego udami. Stanął od razu. Ja byłem taki podniecony aż myślałem że zemdleje.

Nareszcie dała mi dotknąc cipkę. Była taka słodka. Jej soki wypływały a ja je lizałem. Nagle siadła na mnie i zaczęła mnie ujeżdżac. Po 3 minutach kazała wsadzic sobie w pupe.

Ja to zrobiłem i zacząłem ją posuwac znowu. Po jakiś 2 minutach wytrysnąłem jej w dupke. Potem zrobiła mi loda, ja jej minetkę i przyszła moja mama. Było już po wszystkim ale w szkole regularnie co 2 dni po matematyce zostawałem na przerwę w klasie. Na koniec roku miałem z matmy 6 ;]

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę