Historia zmyślona

Sobota, 28 maj 2011, 10:20482 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż historia została zmyślona. Postacie biorące w niej udział nie istnieją. Mam na imię Jakub i mam 15 lat.

Pewnego dnia 2010r. wstałem wcześnie, śniło mi się, że uprawiam seks z koleżanką ze szkoły.

Rozglądając się dookoła nie zastałem żywego ducha. Rodzice wyjechali do babci, a z racji iż jestem jedynakiem zostałem samemu w domu. Różne rzeczy przychodziły mi na myśl, co mogłem przez ten czas robić, ale to co wydarzyło się kilka godzin później przebiło moje oczekiwania. Siedząc samemu postanowiłem wyjść sobie na balkon, odpocząć, nabrać świeżego powietrza. Nie oglądając się długo na mały placyk za moim blokiem, zauważyłem dziewczynę, która przykuła moją uwagę.

Miała na imię Agnieszka i miała 14 lat, znałem ją ze szkoły. Piękne cycuszki dużych rozmiarów jak na jej wiek, zgrabna dupcia, ciemne włosy, wszystko to przeze mnie przemawiało. Spoglądając w jej kierunki domyśliłem się, że gdzieś biegnie, jej cycki falowały na wszystkie strony. Zatrzymała się przed moim balkonem, co mnie zdziwiło. Dowiedziałem się, że bawi się z koleżanką i jej chłopakiem w chowanego.

Postanowiłem jej pomóc i dać kryjówkę w moim domu. Jako, że mieszkam na parterze podałem jej rękę, aby wspięła się na mój balkon. Kiedy już była blisko, nie wiem co we mnie się odezwało, ale chwyciłem za jej biust. Był bardzo jędrny, ale ona szybko się zerwała i powiedziała, że nie jest dziwką, śmiejąc się przy tym. Rozmowa trochę ucichła, nie wiedziałem jak zacząć.

Zapytałem się za to czy mógłbym ją pocałować, gdyż nigdy nie miałem okazji tego robić. Zgodziła się. Zaczęliśmy się lizać. Było cudownie, kiedy złapałem ją za dupcię, natychmiast się obudziła i odsunęła moją rękę. W tym czasie zobaczyłem pozostałą 2 bawiącą się z nią w chowanego.

Zauważyli nas, a ja zaproponowałem, aby również przyszli do mojego mieszkania, a następnie razem zorganizujemy sobie jakoś czas do powrotu moich rodziców. Weszli do środka, ona miała na imię Gabi, a on Piotrek. Zaczęliśmy rozmyślać co będziemy robić. Zaproponowałem grę w butelkę. Zgodzili się wszyscy, wyciągnąłem i zakręciłem butelką.

Wypadło na mnie i na Gabi. Ona wypięła tyłeczek zbliżyła się do mnie i dostałem cmoka w policzek. Miałem szczęście, gdyż butelka po następnym zakręceniu zatrzymała się znowu w moją stronę, lecz tym razem wypadło na Agnieszkę. Zaczęliśmy się lizać, tu od razu. Robiła to świetnie.

Kilka takich kręceń dalej i znowu miałem przyjemność pocałować się z Gabryśką. Tym razem oblizała moje wargi i wparowała język do moich ust. Lizaliśmy przez około 3 min. Kolejne kręcenie ponownie zatrzymało się na mnie i na Gabi. Troszkę się zaśmialiśmy, a potem przystąpiliśmy do działania.

Ona od razu postawiła sprawę jasno, przystawiła mi twarz do jej cudnych, dużych cycuszków (nie jedna osiemnastka mogła jej takich zazdrościć, a była w moim wieku). Zapytałem się jej chłopaka czy nie ma nic przeciwko. Przekręcił głową, dając znak, że mogę pobawić się z jego laską. Zaczęliśmy się z powrotem całować. Wtedy ja zacząłem ugniatać jej piersi.

Ściskałem je, miętosiłem, a następnie zdjąłem z niej bluzeczkę i staniczek. Okazała mi cały nagi biust. Lizałem go, obtaczałem językiem wokół jej sutka, ugniatając przy tym drugą pierś. Lizałem i miętosiłem chyba tak około 10 min. Po czym spojrzałem na Agnieszkę, ta już robiła laskę Piotrkowi.

Gabi zapytała się czy ja też chcę. Oczywiście po chwili wypięła się i zaczeła lizać mojego członka, ssała go jak loda. Niczego nie spodziewająca się dziewczyna nagle poczuła kutasa w pupci. To był jej chłopak. Agnieszka podeszła do mnie, zacząłem się z nią pieścić.

Ugniatałem i ssałem jej piersi, aż tak przyłączyła się do Gabi i zaczęły ssać moją pałę jak opętane. Gdy skończyły złapałem Agę i nabiłem ją na pal. Podskakiwała, sprawiając nam obu przyjemność. Potem było kilka zmian, rżnąłem Gabi i na przemian. Po chwili wziąłem Gabi z racji iż ma większe cycuszki i wsadziłem jej fiuta pomiędzy piersi.

Moja najpiękniejsza fantazja seksualna właśnie się spełniała. Dziewczyna przy energicznych ruchach próbowała złapać kutasa i possać go. Najwidoczniej było jej mało. Z Agą również chcieliśmy zabawić się po hiszpańsku. Tu już nie było tak dobrze jak u poprzedniej laseczki, ale jej piersi idealnie nadawały się na tą pozycję.

Na koniec dziewczyny wyssały nasze fiuty do końca, a my spuściliśmy się im na cycki. Dziewczyny wsmarowały sobie je na piersiach. Umyły się i przed przyjazdem moich rodziców opuściły moje mieszkanko.
Gosposia
Urszula

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę