Głębokie pchnięcia

Wtorek, 21 czerwiec 2016, 19:111207 00

Zaloguj się aby dodać komentarz!

Zawsze byłam ciekawa jak to jest z dwoma facetami, sytuacja kiedy kobieta dostaje wszystko podwójnie wydawała mi się niezwykle podniecająca. Kilka razy rozmawiałam o tym z moim partnerem ale nigdy nie zdecydowaliśmy się na realizację takiego pomysłu bojąc się o to co stanie się z nami po takim zajściu.

Tego wieczoru nie pierwszy zresztą raz postanowiliśmy nagrać nasze zabawy, jak zwykle ja przygotowałam wygodny kocyk na ogródku a Marek ustawił tam statyw z kamerą. Zawsze przed takimi harcami pozwalaliśmy sobie na wypicie kilku drinków dla rozluźnienia atmosfery i podrasowania wyobraźni. Gdy nasze kieliszki zrobiły się już puste zaczęliśmy się szybko rozbierać, Marek spytał czy tym razem nie miała bym ochoty zostać związana, wiedział że bardzo mnie to podnieca, zgodziłam się bez namysłu i już po chwili leżałam z nogami i rękami przywiązanymi do pali niczym w średniowiecznej sali tortur.

I w tedy zostałam zaskoczona, Marek zamiast zacząć się do mnie dobierać uśmiechnął się lekko i odszedł gdzieś za krzaki. Po chwili usłyszałam kilka męskich głosów - zrobiło mi się ciepło i chyba trochę niezręcznie, zobaczyłam że wraca do nie w towarzystwie pięciu chłopaków których w życiu wcześniej nie widziałam na oczy. Chłopcy szybko stanęli wkoło mnie wyskakując ze swoich ubrań, zanim zdołałam zapytać o co chodzi wszyscy klęczeli i smarowali mnie oliwką, było to pierwsze uczucie którego nigdy wcześniej nie czułam, podniecenie narastało we mnie lawinowo, chciałam by trwało to wiecznie.

Ów smarowanie dość szybko przerodziło się w normalne macanie, nie przeszkadzało mi to specjalnie gdyż ciągle sprawiało mi to wiele przyjemności czułam ich dłonie na każdym skrawku mojego ciała - ktoś masował moje ramiona, kto inny ugniatał cycki bawiąc się brodawkami a jeszcze ktoś inny dobierał co mojej cipki, krótko mówiąc spełniał się mój sen i byłam jak to się mówi ugotowana.

Nagle chłopcy przerwali swoja zabawę wstali i po cichu uzgodnili coś z Markiem, chwilę potem pierwszy z nich stanął między moimi szeroko rozwartymi nogami i zaczął sobie masować pałkę, jego penis szybko stawał się duży i twardy gdy chłopak uznał że już czas bez niczego położył się na mnie i bez czułości gwałtownie wprowadził we mnie swojego kutasa, wpierw do połowy a potem ile tylko wlazło, było to dość brutalne ale spodobało mi się, chłopak szybko i rytmicznie zaczął mnie posuwać zupełnie nie zwracał na mnie uwagi po prostu rżnął mnie ile tylko miał sił, początkowo było to podniecające i bardzo mi się podobało jednak z czasem jego brutalność nie pozwalała mi się już skupić na swoich doznaniach, po chwili poczułam jak jego penis wpompowuje we mnie ogromne ilości spermy, gość wstał a jego miejsce szybko zajął następny który tak samo bez niczego wsadził mi swojego członka i zaczął posuwać chyba jeszcze mocniej, poprosiłam żeby był delikatniejszy bo czuje się jak dziwka ale zamiast tego koleś po prostu wyszedł i po chwili pierwszy raz w życiu byłam rżnięta w tyłek, byłam tak zaskoczona tym co się dzieje że nie wiedziałam jak zareagować, przyjęłam tylko pozycję tak żeby było mu jak najlepiej we mnie wchodzić i czekałam aż skończy.

Potem historia się powtórzyła, następny koleś też zwyczajnie się na mnie położył i pieprzył tak szybko jak tylko umiał zanim nie wypełnił mnie spermą. Wtedy przyszedł kryzys, wszystko zaczęło mnie boleć i miałam dość jednak następny chłopak nie miał problemu żeby zapakować swojego fiuta do mojej ociekającej spermą cipki, ten albo posuwał mnie inaczej albo nic już nie czułam co nie zmieniło jednak faktu że po chili spuścił się we mnie i wstał. Gdy bałam się już że zaraz kolejny będzie mnie rżnął okazało się że to już prawie koniec moich tortur, prawie bo chłopcy klęknęli wokół i trzepiąc swoje fiuty spuścili się na mnie ostatni raz. Gdy chłopcy w pośpiechu ubrali się i poszli podszedł do mnie marek, wtedy patrząc się na niego puściły mi nerwy i zaczęłam płakać, on jednak położył się miedzy moimi nogami i mimo moich błagań zaczął mnie posuwać tak jak tamci, po jakiejś chwili zwolnił trochę po czym wstał i stwierdził stanowczo że nie będzie pieprzył tak rozruchanej cipki. Po chwili ciszy Marek zawołał jakąś dziewczynę i za krzaków wyszła piękna naga kobieta.

Dziewczyna podeszła i stanęła prosto nad moją twarzą ochoczo wypinając tyłek w jego stronę, marek podszedł do niej i na moich oczach delikatnie wprowadził swojego kutasa do jej cipki, dziewczyna była zachwycona pojękiwała cichutko delikatnie kręcąc swoją pupą widać było że jest zachwycona. Ruchy marka były delikatne i bardzo płynne zupełnie pozbawione wcześniejszej brutalności, jęki dziewczyny stawały się co raz intensywniejsze a i jej pupa wydawała się teraz bardziej na niego nadziewać niż wcześniej, pieprzyli się tak z kilkanaście minut gdy nagle dziewczyna przyśpieszyła a z jej ust wydobył się donośny jęk orgazmu, w tym samym czasie Marek spuszczał w nią kolejne porcje swojej spermy. Po wszystkim wykompałam się i poszliśmy do łóżka by do rana dyskutować o tym co się stało i jak do tego podchodzimy.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę