Pan szuka pani Katowice

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
---
Szukam kobiety z klasą — może kochanki, może przyjaciółki…
Okolice Tych, 30+
Jestem zadbanym, dobrze zbudowanym facetem po trzydziestce. Przystojny, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Szukam kobiety, z którą moglibyśmy stworzyć relację opartą na wzajemnym szacunku, dyskrecji i… odrobinie przyjemności. Nie szukam typowej układanki sponsorowanej (choć niczego nie wykluczam, wszystko zależy od chemii i wspólnego flow). Bardziej zależy mi na fajnym kontakcie, wspólnych chwilach, ciekawej rozmowie — i tym, co naturalnie z tego może wyniknąć. Higiena, dyskrecja i wzajemne zrozumienie to dla mnie podstawa. Jeśli czujesz podobnie — odezwij się. Zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę