Pani szuka pana Rzeszów

Treść ogłoszenia
Panowie,
Nietypowe ogłoszenie, szukam faceta który uwiedzienie pewną laske. Jest to żona najlepszego przyjaciela mojego meza, nieprzepadamy za soba a z racji ze nasi mezowie sie bardzo kumplują to jestesmy skazane na siebie. Laska jest koło 40, jak dla mnie przecietnej urody ale moze sie podobać, jest to typ przysłowiowej matki polki ;). Niestety przyłapała mnie z moim "kolega" :) zaczyna cos podejrzewac i strasznie sie mądrzy.
Oczekuje ze ktoś ja zaspokoji zeby odpósciła bo ja nie mam zamiaru zmieniać swojego dotychcasowego zycia a "kolega" tez jest OK.
Prosze o kontakt jak ktos zainteresowany.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę