Pani szuka pana Warszawa

Dane kontaktowe
504 649 491
Treść ogłoszenia
Jestem Monika mam 38 lat i zapraszam Cię na chwile prawdziwego szaleństwa. Namiętność to moje drugie imię zatem mogę Cię zapewnić, że ze mną nie grozi Ci nuda: ) W spotkaniu nie musimy być schematyczni, mamy się po prostu dobrze bawić.
Szukasz szybkiego numerku? Znalazłeś!
Marzysz o tym aby dziewczyna wskoczyła na Ciebie?
Nie odmówię. A może zależy Ci tylko na fajnym lodziku? Czemu nie: )
Podstawą ma być dobra zabawa, świetnie spędzony czas, uśmiech na naszych twarzach i świadomość, że być może nie będzie to nasze ostatnie spotkanie.
Spotykamy się u Ciebie albo w hotelu. Od Ciebie oczekuję tylko abyś nie zapomniał o kulturze, wziął ze sobą dobry humor, zadzwoń proszę bo nie czytam maili i smsów.
Całuję do usłyszenia 504 649 491

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę