Pani szuka pana Warszawa

Dane kontaktowe
504 649 491
Treść ogłoszenia
Jestem Monika mam 38 lat i zapraszam Cię na chwile prawdziwego szaleństwa. Namiętność to moje drugie imię zatem mogę Cię zapewnić, że ze mną nie grozi Ci nuda :) W spotkaniu nie musimy być schematyczni, mamy się po prostu dobrze bawić.
Szukasz szybkiego numerku? Znalazłeś!
Marzysz o tym aby dziewczyna wskoczyła na Ciebie?
Nie odmówię.A może zależy Ci tylko na fajnym lodziku? Czemu nie :)
Podstawą ma być dobra zabawa, świetnie spędzony czas, uśmiech na naszych twarzach i świadomość, że być może nie będzie to nasze ostatnie spotkanie.
Spotykamy się u Ciebie albo w hotelu.Od Ciebie oczekuję tylko abyś nie zapomniał o kulturze, wziął ze sobą dobry humor i oczywiście nie zapomniał o portfelu ;) zadzwoń proszę bo nie czytam maili i smsów.czas spędzony ze mną t
Całuję do usłyszenia 504 649 491

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.