Pan szuka pani Katowice

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Przewodnik dla uległej. Doświadczony, trzydziestoletni Master wprowadzi niedoświadczoną adeptkę w świat uległości lub zaopiekuje się bezpańską Su. Mam bogate doświadczenia, nie jestem sadystą, dbam o to, aby obydwie strony czuły maksimum satysfakcji. Możesz przekroczyć ze mną kolejne granice, otworzyć się na nowe doznania. Dostaniesz to, czego pragniesz: utraty kontroli? niepewności tego co nastąpi, służby? tresury? zniewolenia? perwersji? - napisz o co prosisz, kim chcesz dla mnie być. Bezpieczeństwo, higiena i dyskrecja zapewniona
Twój wiek nie istotny, liczą się chęci.
Jeśli byłabyś zainteresowana spotkaniem napisz coś o sobie, min wiek, opis swojej osoby, skąd jesteś I jakie masz referencje.
Zapraszam poważnie zainteresowane na PRIV

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę