Para szuka pana Warszawa

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Dzien dobry. Napisze standardowym tekstem jak każda para. Wraz z żoną K37 M 39 szukamy konkretnego pana na fajna miła zabawę. Najchetniej zabawe w apartamencie lub hotelu całonocną. O ile masz ochotę kondycję. Nie wysyłamy zdjęć jak każda szanującą sie para ale nie bedziesz zawiedziny. Do spotkania moze dołączyć naszą kolezanka w wieku 37lat. Tez bardzo atrakcyjna. Obie ciemne blondynki biust C. Szpilki pończochy i te inne sprawy mysle ze nie trzeba o tym wspominać. Nie interesują Nas osoby ktore tylko piszą dzwonią aby pogadac. Nie raz juz byliśmy wystawieni. Wiec zasady sie zmienią. Po wiecej zapraszamy do kontaktu. Z racji tych obleśnych stulejazy z drugiej strony sluchawki mąż odbier tel. Pozdrawiamy

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę