Pan szuka pani Wrocław

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Jesteśmy zadbanym małżeństwem kobieta 35 lat, mężczyzna 47 lat) z Wrocławia. Lubimy podróże, śmiech, rozmowy. W weekend 24–26 kwietnia wybieramy się do Pragi. Szukamy kobiety w wieku do 35 lat na miłe, intymne spotkanie. Jak będzie fajnie zaprosimy cię do wspólnego wyjazdu, do naszego apartamentu i zapewnimy dobrą zabawę. Chętnie na dłużej. Oczekujemy osoby dbającej o higienę, niepalącej, biseksualnej: )

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę