Pan szuka pani Łódź

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Cześć. Młody i zadbany chłopak 24l szuka zdecydowanej i doświadczonej kobiety, która zaspokoi analnie jego głodną dziurkę 😍. Będziesz z rozkoszą penetrować mnie straponem, wkładać wibrator lub całą rękę w zależności jak dobrze uda nam się zgrać 😉. W razie potrzeby odwdzięczę się spełnieniem twoich fantazji 💋, uwielbiam lizać cipkę 🤤. Odezwij sie przez e-mail i daj znać co cię kręci, a ja podeślę swój numer telefonu. Spotkamy się w Łodzi lub okolicach na kawie i później zabiorę cię do hotelu lub twojego lokum. Do zobaczdnia☺️
Słowa kluczowe
anal, łódź, fisting, oral

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę