Pan szuka pani Warszawa, Ochota

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Witam Drogie Panie. Mam 44 lata szukam tą drogą jednej stałej konkretnej kochanki do regularnych spotkań w hotelu. Zalezy mi na dyskrecji którą sam zapewniam. Mysle o spotkaniach raz w tyg około 2-3 godzin. Zalezy mi na stałej relacji z jedną kobietą, dla której równie ważna jest relacja oparta na zdrowym układzie z jasnymi zasadami. Jeżeli również Ci czegoś brakuje i szukasz tą drogą jak i ją fajnej miłej relacji proszę napisz. Pozdrawiam

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę