Pani szuka pana Kraków

Dane kontaktowe
792348183
Treść ogłoszenia
Jest to moje prywatne ogłoszenie. Jestem tu nowa i będę tylko przez dwa dni tak że zapraszam na nowe młode piękne ciałko 😘. Witaj. Jeśli pragniesz seksu z nutą namiętności, szczyptą delikatności, odrobiną radości i luksusu - zapraszam właśnie do mnie. Jestem dobrze wychowaną, elegancką dziewczyną o pięknej twarzy, która ma to wszystko, a może i wiele więcej ;)
Nasze spotkania będą miały charakter całkowicie prywatny. Wybierając mnie, gwarantuję Ci przyjemność, dyskrecję, a co najważniejsze wzajemną satysfakcję. Gwarantuję, że zdjęcia są moje. Całuję i do zobaczenia ;)
Jeśli się jeszcze nie znamy proszę o potwierdzenie spotkania 15 min przed przyjazdem

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę