Pani szuka pana Wrocław

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Hej. Moje ogłoszenie będzie inne. Szukam Pana wiek od 50+ tylko i wyłącznie do stałej znajomości opartej na szacunku, kulturze i zaufaniu. Tylko mężczyzna bez żony i innej kobiety. Szukam eleganckiego faceta z klasą, który oprócz potrzeb seksualnych potrafi zadbać o kobietę. Wspólne wyjścia (teatr, kino, wystawy czy spacer). Teraz o mnie - 33 letnia zadbana blondynka, biust D. 170 wz, 55kg. Dojrzała emocjonalnie, potrafię zachować się w każdej sytuacji. Nie lubię chamstwa i prostackich zachowań. Dbam o sobie i swoje ciało. Szukam tylko dojrzałego Pana, który szuka tego co ja. Jeśli jesteś taki napisz. Pozdrawiam
Preferencje
seks tradycyjny

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę