Pani szuka pana

Dane kontaktowe
aaabbbxxzy@gmail.com
Treść ogłoszenia
Katowice/ Gliwice/ Zabrze i okolica - Umówię się konkretnie i realnie;-) 170cm, rozm S, duże zrobione piersi. Bardzo atrakcyjna, młoda, zadbana, mam tatuaże. Szacunek, dyskrecja I zdrowie to podstawy: )
Preferencje dostępne poniżej: )
Tylko dobry hotel/ wynajety apartament. Nie wysyłam zdjec twarzy, nie oferuję nic poza wymienione niżej Preferencje: ) prosze o konkrety. Nie preferuję spotkan z osobami palącymi papierosy

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę