Pani szuka pana (komunikatory) Warszawa, Śródmieście

Dane kontaktowe
Telegram @laurabielec
Treść ogłoszenia
Hej! Jestem Laura i mam 26 lat. Jeśli masz ochotę spotkać się z ponętną kobietą, doświadczyć przyjemności płynącej z pieszczot i gorącego seksu- to bardzo dobrze trafiłeś.
Oferuję Ci spotkanie w czasie którym zapomnisz o swoich problemach i zmartwieniach, doświadczysz niezapomniane chwilę. Moje zdjęcia są prawdziwe i bądź pewien, że jeżeli napiszesz to bezpośrednio trafisz do mnie. Jeżeli należysz do osób, którym zależy na dyskrecji, swobodnej rozmowie i znakomitym, pikantnym seksem, to zapraszam do mojego przytulnego mieszkania.
Jeśli jesteś po spożyciu alkoholu lub pod wpływem jakichkolwiek używek, proszę nie pisać!
Słowa kluczowe
seks anons, lodzik, seks, oral, anal

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę