Pan szuka pani Zielona Góra

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Cześć
Jestem atrakcyjnym szczupły i dobrze zbudowanym facetem w wieku 37 lat. Szukam kobiety, równie atrakcyjnej szczupłej kochanki w wieku do 30 lat. Interesują mnie spotkania przepełnione namiętnością. Jeżeli szukasz takiej relacji bez zobowiązań to się odezwij. Jestem konkretnym i zdecydowany, oczekuję pełnej dyskrecji, dlatego zdjęcie jest tylko poglądowe , jak nawiążemy wspólnym ciekawy dialog to napewno zobaczymy się przed spotkaniem. Buziak :*

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę