Pan szuka pani Poznań

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Dzisiaj zaproszę jedną i zdecydowaną kobietę na erotyczną randkę w zaciszu hotelowego pokoju w Poznaniu. Spotkanie pełne erotyki, rozmowy, bliskości i pikanterii. Celuję w stałą relację erotyczną i w zasadzie tylko taka mnie interesuje. Szukam kobiety miłej, szczerej, pogodnej, otwartej erotycznie, godnej zaufania. Wiek 19-50. Wygląd nie jest priorytetem, a miły charakter.
Nie pisać proszę profesjonalistki, czy niezdecydowane, oraz kobiety, które cichną na amen. Albo kogoś szukamy, albo nie.
Jestem kulturalnym, z poczuciem humoru, realnym, zwyczajnym mężczyzną przed 40.
W tagach są preferencje, które muszą się zgadzać.
Szczegóły już tylko w prywatnej korespondencji!

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę