Pan szuka pary Katowice, Ligota

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Szukam dziewczyny, kobiety, pary (mam zamiar spróbować). Kocham seks we wszystkich jego przejawach. Nie mając dużego doświadczenia w 19 centymetrach, nie wiem i wiem dużo, ale wiesz, dobrze się rozciągam, siedząc na sznurku, jeśli nie masz więcej niż 130 kg, mogę cię potrzymać w moim ręce, będą cię pieprzyć, jakby nie było w tym nic złego. Kocham wszystkie kobiety, które mają pochwę. Ale dziewczyna z członkiem też będzie miała ciekawe doświadczenie.
Jestem Ukrainką, trochę rozumiem język polski, ale nie szukam kontaktu, nie lubię dużo rozmawiać. Jeśli potem będziemy mogli porozmawiać, jestem najlepszym rozmówcą we wszystkich firmach. Chcę znaleźć innego, który kocha i pragnie adrenaliny, czyli wtedy, gdy jest szansa, aby zostać złapanym w ludzkim mieście.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę