Pan szuka pani Łódź

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Witam. Poznam kobietę do miłych spotkań w wieku 18-45lat.
Chodzi mi o spotkanie normalne, ma być przyjemnie i naturalnie dla mnie jak i dla Ciebie, bez pośpiechu.Jestem mobilny mogę podjechać w każde miejsce.
Coś o mnie jestem 30 letnim dojrzałym mężczyzną, z wysoką kulturą osobistą , sympatycznym mężczyzną, pracującym, nie palącym, normalnej budowy ciała, 176cm wzrostu, dbający o siebie. Jestem osobą konkretna i zdecydowaną i takiej też kobiety szukam. Jeżeli jesteś zainteresowana normalnym na luzie spotkaniem bez udziwnień itp. to napisz wszystko uzgodnimy co i jak. Gwarantuję że się nie zawiedziesz. Spotkanie na wysokim poziomie z mojej strony().Pozdrawiam.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę