Pani szuka pana Warszawa, Wesoła

Dane kontaktowe
510 309 907
Treść ogłoszenia
O mnie

Witam Drodzy panowie, dziękuję za zainteresowanie moją galerią zdjęć. Pozwolę się przedstawić: moje ogłoszenie nie jest ofertą, ale niezależną i indywidualną informacją nadaną przeze mnie i o mnie. Gwarantuję tu poziom intelektualny i dobre wrażenie jakie na tobie zrobię.
Mam wyższe wykształcenie, jestem niezależna, jestem wolna bez zobowiązań, mam bardzo ładny apartament, moje zdjęcia są prawdziwe i bez retuszu. Jestem naturalna, lekki makijaż, normalne ubranie, kobiece kształty ale fajne, podobno fajna buzia, mam 40 lat. Nie sprzedaję kota w worku, jestem taka jak widać na zdjęciach, oferuję uczciwość i oczekuję w zamian tego samego. Bardzo proszę o telefon do siebie napiszę smsa i to czy mogę rozmawiać. Spotykam się z osobami, które szanują i lubią kobiety. Leczenie męskiego ego, problemy z tożsamością czy mnie nie interesują. Fakt, że ktoś do mnie zadzwoni do niczego mnie nie obliguje. Spodziewam się, ze to pana który do mnie zadzwoni postara się zrobić dobre wrażenie. Zapraszam do kontaktu dżentelmenów z doświadczeniem życiowym, osobowością, charyzmą, którzy cenią sobie wysoki poziom, klasę, wyrafinowanie, dobry wygląd i nietuzinkowe poczucie humoru. Spodziewam się telefonów od osób, które są gotowe aby się spotkać i mają pomysł na spotkanie- miejsce np. u mnie jak mam czas, kolacji na mieście, scenariusz spotkania, ilość czasu który chcą poświęcić i dobre nastawienie sprzyjające miłej atmosferze spotkania.Jeśli szukasz klasy i odrobiny szaleństwa- dobrze trafiłeśNa co dzień pochłonięta pracą zawodowąZgrabna, zmysłowa, kobieca dbająca o siebie i partneraW seksownej bieliźnie, pończochach, wysokich szpilkach, otulona mgiełką zmysłowych perfum

Otóż to ... Zauważ moje zdjęcia są czysto naturalne robione selfie moim telefonem , zero make up , zero retuszu , zero filtrów.Długie włosyprzygotowana specjalnie na randkę z Tobą...W perspektywie stała relacja

Możemy odegrać scenki ja nauczycielka Ty uczeń, lub według twojej fantazji! ! Mogę też odwiedzić Cię w domu , mieszkaniu , biurze , kwaterze , hotelu!

Dominacja I odgrywanie roli , fetysze, ! Potrzeba luźnej rozmowy na jakikolwiek temat? masz problemy w domu ? nie masz sie komu wyżalić? Masz problemy z seksem? Kompleksy? Lub chcesz po prostu porozmawiać dzwoń ! Postaram się sprawic żebyś poczuł się lepiej ? ? ? ?

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę