Pan szuka pani Poznań

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Cześć : )

Mam nadzieję że ogłoszenie zainteresuje naprawdę zainteresowaną, realną, czytającą ze zrozumieniem kobietę.

Może na początek coś o mojej osobie : ) Mam 38 lat; jestem sympatycznym, kulturalnym, inteligentnym, szczerym, zwyczajnym, pełnym pasji mężczyzną. Z kwestii wyglądu, to zaznaczam że nie jestem super amantem, księciem, modelem itp, więc jak takiego szukasz, to nie ten adres. Mam ok 184 cm wzrostu, niebieskie oczy, normalnej budowy, nie chudzielec, ciemny blondyn. Zwyczajny i męski facet. Na codzień pracuje, mam swoje życie, zainteresowania. Jestem singlem z wyboru, ale związku nie szukam- nie znaczy to że relacja ma być zimna i pozbawiona w jakimś stopniu ciepła. Gwarantuję dyskrecję na tyle na ile sobie granice wyznaczymy; nikomu nie chcę zaszkodzić, nie mam złych intencji. Nie jestem też kimś kto szuka skacze z kwiatka na kwiatek- szukam jednej i zaufanej kochanki/przyjaciółki na dłużej : )

Mam do zaproponowania stałą relację erotyczną o zabarwieniu przyjaźni, erotyki, pikanterii i przyjaźni. Spotkania proponuję w zaciszu hotelowego pokoju wyłącznie w Poznaniu. Nie chciałbym pośpiechu, a zarazem blokować nam całego dnia, więc myślę że spotkania 3/4 godziny będą w sam raz. Niemniej na pewno nic na szybko. Myślę że randki i kawki nie są potrzebne, po konwersacji będziemy czuli, czy to jest to. Zatem możemy umówić się od razu na pierwsze spotkanie w hotelu. Oczywiście jak nie będzie tego czegoś to rozejdziemy się w pokoju. Jestem jednak optymistą. Wiem kogo i czego szukam, jestem realny i gwarantuję długą relację erotyczną.
W kwestii seksu proszę zwrócić uwagę na tagi, ponieważ uważam że oboje musimy lubić to samo : )
Połączenie pikanterii i czułości jest złotym środkiem. Uwielbiam pocałunki, masę pieszczot, dać klapsa, ale i przytulić. Ciepła i zarazem otwarta kobieta mile widziana... która nie boi się uklęknąć do loda, wypiąć tyłek, dać klapsa, by potem utonąć w czułym uścisku. Lubię seks klasyczny, ubóstwiam miłość francuską w obie strony, więc proszę to mieć na uwadzę. Uwielbiam mieć robionego loda, minetkę (uwielbiam i zawsze będzie jej pod dostatkiem), 69, rimming w stronę kobiety. Interesuje mnie partnerka zatem i czuła i odrobinę bezpruderyjna, lubiąca seks, pieszczoty, kochająca miłość francuską, spragniona erotyki i bliskości : ) Ciut uległa, jak i z inicjatywą.

A chciałbym poznać kobietę z Poznania, albo okolic, w wieku 19-50 lat, która również szuka takiej relacji, która będzie odskocznią od szarej codzienności. Interesuje mnie kobieta sympatyczna, o miłym i spokojnym charakterze, szczera, pogodna, zupełnie zwyczajna. Nie mam zupełnie typu wyglądu, więc możesz być szczupła, puszysta itp. Nie ma to dla mnie znaczenia, jeśli jesteś kobietą o miłym po prostu usposobieniu. Z cech wyglądu uwielbiam pupę, ale proszę to brać z przymrużeniem oka. Nie mam typu wyglądu, nikogo nie dyskryminuję, pisanie o atrakcyjności na mnie nie działa : ) Miła i zadbana, naturalna kobieta wystarczy.
Mile widziany jakikolwiek zarost na cipce, ale nie jest to warunek w żadnym wypadku. Jeśli się polubimy, to wystarczy ; )
Spotkania pasują mi w weekendy, czasem w tygodniu, ale miło jeśli to częściej w weekendy będziesz miała czas na spotkania. Proszę to wziąć pod uwagę. Myślę że uda nam się wspólnie wypracować. Kilka spotkań w miesiącu? Byłoby extra!

Wątpię czy ktokolwiek dotarł tutaj, do tego miejsca, ale mam nadzieję że może tak i nie zostałaś zanudzona : ) Jeśli szukasz takiej relacji, jesteś zdecydowana, brak ci erotyki, ciepła, pikanterii, uwagi, relacji, to proszę o napisanie czegoś o sobie w kilku zdaniach, bez lakonicznych zwrotów. Proszę także przemyśleć ogłoszenie i odpowiedzieć tylko jeśli je rozumiesz i akceptujesz- dla poszanowania czasu mojego i twojego.
Szczegóły oczywiście już tylko w prywatnej korespondencji. Cenię szczerość, więc liczę na nią.
Jeśli ogłoszenie jest widoczne, to aktualne. Foto odsyłam tylko i wyłącznie w rewanżu. Chciałbym, jeśli po kilku wiadomościach poczujemy że to może być to, przejść na wygodniejszy kontakt np WhatsApp.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu!

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę