Pani szuka pana Wrocław

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne po wpisaniu płatnego kodu dostępowego, kliknij tutaj aby wykupić kod dostępu, następnie w poniższym polu wpisz otrzymany kod i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Gorzkie żale sfrustrowanych marszczyfredów odnośnie mnie i selekcji mam głęboko w 4literach!TY: 40-55, ZADBANY SYLWETKOWO i NIEPALĄCY. Ja: 1983r, kolczyk w języku, tatuaże, BRAK nałogów, zbędnych kg i tapety. Fanka książek, seryjnych morderców i rocka. ALERGIA-szpilki i pończochy. Zdjecia bez Photoshopa(mam rozstępy po ciąży). Spotkanie U MNIE-bez skrępowania, z szacunkiem i humorem-za💰. Mieszkam 20km od Nysy(w stronę Opola)!🛻 i depilacja🐦 obowiązkowe. Ubóstwiam całować się, dotykać, przytulać i brać wspólny🚿. Do wyboru: SEX lub SAM🍦bez gumki. NOC-tylko w weekend Przestudiuj PREFERENCJE. NIE mam presji czasu, alfonsa, koleżanek ani burdelu🤬Kontakt: 📞14-22: 00. Żadnych💩SMS-ów!*DREPTALIŃSKA*

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę