Sex telefon Poznań

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Tel: 518511244


Jestem seksowną, pewną siebie młodą kobietą. Sprzedaż zdjęć i filmów traktuję poważnie, zależy mi na dyskrecji i dobrze dogranej współpracy. Stawiam na stałych klientów. Jestem osobą wiarygodną, moje ogłoszenie jest zweryfikowane, a zdjęcia prawdziwe. Liczę na Panów zdecydowanych, którzy nie będą marnować mojego czasu, tylko szukają konkretnej dziewczyny. Oferuję tylko nagie zdjęcia, filmiki, pokazy na kamerce WhatsApp. Ale taki mój konik to Sexting, uwielbiam podniecać się poprzez pisanie sprośnych wiadomości. A jeszcze bardziej lubię fotografować się przy tym. Mogę również dołączyć krótki filmik, żebyś zobaczył jak mnie to podnieca i jak kończę :

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę