Pan szuka pani Poznań

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Cześć. Po pierwsze-nie szukam profesjonalistki, stalych bywalczyń, kogoś kto skacze z kwiatka na kwiatek, a po drugie proszę o kontakt wyłącznie zainteresowaną kobietę.
Chciałbym zaprosić JUTRO kobietę na erotyczną randkę w zaciszu hotelowego pokoju w Poznaniu. Myślę o spotkaniu bez pośpiechu, przynajmniej 3 godzinnym. Chciałbym by spotkanie zapoczątkowało stałą relację erotyczną opartą na wzajemnej sympatii i erotyce : ) A szukam zwyczajnej, pogodnej, szczerej, ciepłej, otwartej erotycznie kobiety 19-49 lat. Nie mam typu wyglądu! Jest on u mnie na dalszym miejscu- przede wszystkim szukam kobiety z miłym charakterem. Jakiekolwiek owłosienie na cipce będzie mile widziane, ale to nie warunek.
W seksie szukam kobiety uległej, jak i z inicjatywą : ) Kocham miłość francuską w obie strony i jest dla mnie ważna- uwielbiam mieć robionego loda z połykiem, 69, minetkę itp. Ponadto lubię pocałunki, klasykę, pieszczoty.
Oczywiście oprócz seksu miło będzie porozmawiać, poprzytulać się- traktujemy się z szacunkiem i zaangażowaniem na spotkaniu.
Ja jestem 38 letnim mężczyzną. Jestem bardzo miły, mam poczucie humoru, zwyczajny z wyglądu, inteligentny, szczery, wiedzący czego szuka. Tylko znajomość z jedną Panią. Podałem konkretnie terminy na spotkanie, by nie pisać tygodniami, co nie ma sensu.
Jeżeli masz ochotę na takie spotkanie i relację, to proszę o napisanie kilku słów o sobie.
Ps jeżeli po nawiązaniu kontaktu milczysz przez kilkanaście godzin, to szanujmy nasz czas i bądźmy poważni :)

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę