Pan szuka pani Łódź, Widzew

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Ja lat 45. Szukam pani do wspólnej zabawy. Tylko sex bez zobowiązań. Bawmy się razem sobą. Nie mam lokum więc z mojej strony spotkanie w hotelu. 100 % higieny i dyskrecji. Może to być raz może to być dłuższy układ. Napisz do mnie i ustalmy szczegóły i spotkajmy się aby skosztować swoich ciał.Tylko poważne oferty. Moj adres email cubefritzz78@gmail.com

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę