Pani szuka pana Katowice, Ligota

Dane kontaktowe
796168874
Treść ogłoszenia
Hej
Natalia, mam 23 lata, 165 cm wzrostu, ważę 54kg, załączam foto.

Szukam jednego mężczyzny, chętnie starszego, z poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do świata, nie lubię smutasów, a poczucie humoru pozwala nie zwariować w tych czasach.. : )
Mieszkam w Katowicach sama, pochodzę z okolic, mało kogo tu znam, dlatego szukam mężczyzny do stałej relacji, układu. Nie jestem panią na godziny ani z żadnej agencji, wymagam przede wszystkim kultury. Mogę spotykać się mniej więcej 3 razy w tygodniu bo też pracuję i studiuję ale na przyjemności czas się znajdzie, nawet dziś : )
Pozdrawiam

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę