Pan szuka pani

Dane kontaktowe
Właściciel ogłoszenia zdecydował, że dane kontaktowe będą widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników, kliknij tutaj aby się zalogować.
Treść ogłoszenia
Przystojny, realny, szczupły 39-latek poszukuje młodej, szczupłej dziewczyny w wieku 18 - 30 lat z dużym, ciężkim i jędrnym biustem (miseczka D lub więcej). Uwielbiam duże, ciężkie piersi, uwielbiam je całować, ściskać, pieścić. Jeśli chciałabyś podzielić się swoimi piersiami z przystojnym, szczupłym, pachnącym mężczyzną, zapraszam do intymnej relacji bez żadnych zobowiązań. Wszystkie szczegóły do ustalenia na priv. Zapewniam pełną dyskrecję i tego samego oczekuję od drugiej strony. Najchętniej Korzuchów, Iłowa, Żary, Żagań, Nowa Sól i okolice. Mój e-mail: oliwier11@op.pl

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę