Sex telefon

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Dojrzała, niechudziutka i niegrubiutka ciągle ruchawa. Miałes kiedyś fantazję ruchnąć ciotkę, teściową czy sąsiadkę? Możemy wspólnie spełnić Twoje marzenie. Wyobraz sobie że spotykamy się przypadkiem na klatce schodowej a Ja jestem lekko wstawiona i łapię Cię nagle za krocze... ciag dalszy nastapi jak się odezwiesz..Musisz wiedziec że jestem fanką spermy i tutaj możemy ostro poszaleć..mam też duże wargi do ssania i lizania. Możesz kupić ode mnie jakies zdjęcia czy filmiki z moich igraszek jeżeli to Cie kręci lub popiszmy smsy o dobrym jebaniu. Mogę Ci opowiedziec o swoich igraszkach a bylo tego sporo..lało się co sie dało.
P. S. Oczekuję wplaty blik na nr tel podany w ogloszeniu 80zl z fotkami lub 100zl z fotkami i filmikiem..kazdy filmik 40 zl osobno... jezeli chcesz np kupic tylko filmik... wysyłam przez whatsapp. Mogę się tez pobawic względem Ciebie w dominacje..gdzie taka mamuśka przymusza Cię do różnych rzeczy wtedy -130zł. Czekam na Ciebie -Basia
Jeżeli Cię nie stać na drobny upominiek w postaci 80zl to po co dzwonisz?
Jedno zdjęcie -7zl
Doładowanie do play 100zl..Revolut -tak
Słowa kluczowe
sex smsy, sexting, fetysze

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę