Pani szuka pana Katowice

Dane kontaktowe
517664700
Treść ogłoszenia
WITAM SERDECZNIE MIŁYCH PANÓW I ZAPRASZAM DO ZABAWY EROTYCZNEJ I DUZYCH DOZNAŃ. JESTEM KOBIETĄ Z DOŚWIADCZENIEM I ZADBANĄ, POSIADAM JESZCZE WIBRATOR 20 CM, DO ZABAWY, JEŻDZĘ TYLKO NA WYJAZDY DO HOTELU LUB DO CIEBIE I W AUCIE, MAM DOBRĄ MIEJSCÓWKĘ.  
PREFERUJĘ RÓŻNE RZECZY I DOMINACJĘ W OBIE STRONY, JAK SIĘ ZE MNĄ SPOTKASZ TO BĘDZIESZ CZUŁ SIĘ JAK W RAJU, POSIADAM TEŻ BARDZO DUŻY BIUST NUMER F, JESZCZE RAZ ZAPRASZAM NA SPOTKANIE BUZIAKI DARIA WIELKI CYC 💋 💋 💋 😘 😘 😘 😀 😀 😀 LUBIĘ JESZCZE PIESZCZOTY I NAMIĘTNE POCALUNKII, ORAZ OSTRĄ ZABAWĘ, PRZYJEDZ DO MNIE A NIE POŻAŁUJESZ CALUSKI 💞 💞 💞 💞 💞

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę