Masaż erotyczny

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Specjalizuję się w masażach zmysłowych dla kobiet w zaciszu własnego domu. Masaż dla kobiet istnieje na rynku od ponad 3 lat i oferuję bardzo dyskretną usługę mobilną.

Specjalizuję się w masażach i usługach tylko dla kobiet. Proszę wysłać SMS lub WhatsApp na wszelkie pytania lub umówić się na spotkanie.

Zmysłowy masaż to masaż erotyczny, którego celem jest pobudzenie ciała do wywołania podniecenia i przyjemności seksualnej. Masaż zazwyczaj obejmuje połączenie delikatnego, zmysłowego dotyku i technik masażu tkanek głębokich.

Położysz się na brzuchu, gotowy na rozkoszowanie się nadchodzącymi przyjemnościami. Zostaniesz wypieszczony ciepłym olejkiem do masażu, który wyostrzy Twoje zmysły seksualne. Zaczynając od stóp i pracując w górę nóg, pośladków, pleców i szyi, każdy cal twojego ciała będzie stymulowany. Moje dłonie będą dążyć do tego, aby nigdy nie przerywać kontaktu z Twoją skórą przez cały czas trwania masażu. Odwrócisz się i będę pieścić teraz twoje dłonie, ramiona, brzuch i klatkę piersiową, zwracając szczególną uwagę na piersi i sutki, jeśli sobie tego życzysz. Poruszam się po twoim ciele powolnymi, rytmicznymi, czułymi ruchami, przesuwając się po twoim sromie aż do palców u stóp. Głaszcząc wewnętrzną stronę ud i pozwalając na budowanie zmysłowej energii.

Możesz być częściowo ubrana lub całkowicie rozebrana – wybór należy do Ciebie. Masz również możliwość być całkowicie naga lub przykryta ręcznikiem w miejscach, które nie są masowane w określonym czasie. Jest to najbardziej zmysłowy masaż dla kobiet, dostosowany dla Ciebie, aby zapewnić naprawdę niezapomniane wrażenia.

Komfort Bezpieczeństwo i relaks

Uczucie zdenerwowania jest naturalne przed pierwszym masażem. Zapewniam, że całkowicie Cię zrelaksuję, abyś mógł zapomnieć o presji i zmartwieniach związanych z intensywnym życiem. Bez względu na Twoją figurę, rozmiar, wiek, narodowość fachowo sprawię, że poczujesz się dobrze ze swoim ciałem, dbając o Twoje potrzeby w troskliwy i podniecający sposób.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę