Pani szuka pana Warszawa, Ursynów

Dane kontaktowe
512 550 446
Treść ogłoszenia
Zapraszam milych i kulturalnych Panów na odprężający masaż całego ciałą. Jestem certyfikowaną masażystką. Czas spędzony u mnie to "oderwanie się od rzeczywistości" relaks i wyciszenie. Po wyjściu z niego będziesz czuł sie lżejszy i pełen energii. Masowany jest w pierwszej kolejności tył całego ciał, prostata od zewnątrz, następnie przód łącznie z częściami intymnymi.
Masaż zakończony jest orgazmem. Panuje przytulna i nastrojowa atmosfera. piękna muzyka i świece.
Oczywiście  zagwarantowane skorzystanie z prysznica zarówno przed jak i po masażu.
Zapraszam również na masaż na macie tzw. body to body
Nie oferuje seksu itp. usług, masaż sam w sobie jest satysfakcjonujący i przeznaczony dla osób, które szukają czegos więcej.
Masaż na stole
Masaż na stole
Masaż na macie body to body
Zapraszam od pon. do pt w godz. 10: 00- 19: 00
Bardzo proszę o kontakt pod podany nr tel. w ogloszeniu.

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę