Masaż erotyczny Łódź, Śródmieście

Dane kontaktowe
tel. 798 140 770
Treść ogłoszenia
Cześć, mam na imię Laura

Jestem zgrabną, młodą kobietą o subtelnej, dziewczęcej figurze. Charakteryzują mnie ogromne kocie oczy i piękny uśmiech. Jeśli cenisz prawdziwą sensualność i elegancję, przyjdź do mnie na masaż. Zapraszam Cię do siebie na niezapomniane chwile relaksu. Podczas masażu, cenię sobie ciekawą rozmowę. Jeśli zaś wolisz pomilczeć, możesz całkowicie odprężyć się przy muzyce, podczas gdy ja z czułością zajmę się twoim ciałem.

Wykonuje masaże nuru, relaksacyjne, lingam oraz sesje dominacji
Przyjmuję również kobiety ; )
Wszystko odbywa się w elegancki i dyskretnie położnym gabinecie. Świece, kadzidełka, nastrojowa muzyka, ogromne lustra i ciepły olejek sprawią że na chwilę oderwiesz się od codziennej rutyny.

Jeśli interesują Cię elementy BDSM podczas masażu (dominacji z mojej strony, femdom, fetysz stóp ) daj mi proszę znać wcześniej - przy umawianiu spotkania. Spotkanie może trwać od 30 min. do 2 h

Oferuje trzy rodzaje masażu:

- Masaż Nuru (Masaż całym ciałem na macie, czas trwania 60min)
- Masaż nuru wzajemny (Masaż taki sam jak klasyczny nuru z opcją wzajemnego dotyku)
- Masaż nurtu wzajemne plus (Rozpoczynający się zmysłowym masażem pianą pod prysznicem, później przejście do pokoju na matę. Czas trwania 1h 15)

Dodatkowo:

- fetysz stóp podczas masażu
- Elementy dominacji
- Peeling całego ciała
- Hiszpański

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę