Masaż erotyczny Łódź, Śródmieście

Dane kontaktowe
tel. 798 140 770
Treść ogłoszenia
Salon masażu i zabiegów spa zaprasza Panów, Panie i Pary do skorzystania z oferty salonu.
Masaże są wykonywane przez przeszkolone, pełne pasji i uśmiechu masażystki, które doskonale wiedzą jak zadbać o męską strefę Yang. Poziom panujący w salonie  jest dostosowany do wymagających klientów. Zachowujemy pełną dyskrecję (jesteś tylko z umówioną masażystką, nie mijasz nikogo po drodze).
Jesteśmy profesjonalnym salonem masażu i pracujemy na produktach najwyższej jakości. 
Sam masaż odbywa się w zamkniętym bambusowym domku, przy świetle świec i nastrojowej muzyce.  Podczas masażu możesz podziwiać słodkie widoki w dużych lustrach. Jeśli tylko będziesz miał ochotę, możesz dotykać czy masować masażystkę.
-  Nuru de lux
Masażystka delikatnie rozmasowuje ciepły olejek rękami najpierw z tyłu, póżniej z przodu, a następnie ślizga się po Tobie nagim, seksownym ciałem przyjmując przy tym różne pozycje, które możesz podziwiać w dużych lustrach. Wszystko to zakończone jest masażem Lingam (masaż tantryczny stref intymnych) aż do osiągnięcia seksualnego odprężenia, które zapamiętasz na długo. Po masażu następuje wspólne zmycie olejku pod prysznicem. 
- Nuru wzajemne
Wygląda jak Nuru de lux, przy czym można poprosić masażystkę o zamianę ról i pomasować Jej nagie zmysłowe ciało. Po masażu wspólne zmycie olejku pod prysznicem. 
- Nuru plus
Wszystko rozpoczyna się pod prysznicem, gdzie przy blasku świec i nastrojowej muzyce następuje masaż wzajemny pianą. Masażystka masuje  Cię każdą częścią swojego ciała przy użyciu piany. Jest to najbardziej zmysłowa i erotyczna forma masażu, która pozwoli Ci się w pełni odprężyć i uwolnić energię seksualną. Jeśli tylko będziesz miał ochotę - również możesz masować i dotykać masażystkę.
Po masażu wspólne zmycie olejku pod prysznicem. 

Dodatkowo możliwe:

- elementy dominacji (BDSM)
- fetysz stóp
- hiszpański
- wspólna kąpiel z szampanem

Strona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Strona Eamore.com.pl zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także treści oraz zdjęcia o charakterze erotycznym. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią lub nie wyrażasz zgody na oglądanie treści erotycznych, prosimy o opuszczenie strony. Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na używanie cookies, a także oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać ogłoszenia i anonse towarzyskie z własnej woli.

WchodzęOpuszczam stronę