Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńPomocKontakt

Anonse

Pani szuka sponsora WarszawaDam pracę WrocławPani szuka sponsora ŚląskiePani szuka sponsora WarszawaPani szuka sponsora WrocławPani szuka sponsora WrocławDam pracę BydgoszczPan szuka sponsorki RzeszówPani szuka sponsora Zabrze
 • Regulamin serwisu

  Serwis Eamore.com.pl zlokalizowany pod adresem URL https://www.eamore.com.pl (dalej zwany jako serwis) administrowany jest przez firmę eCOM, tel/fax: 44 7890796.
 • Podmiot korzystający z serwisu (dalej zwany jako użytkownik) potwierdza, że zapoznał się z treścią poniższego regulaminu oraz akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 • Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z serwisu zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi, postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami netykiety.
 • Użytkownikiem serwisu może być osoba pełnoletnia czyli osoba, która ma ukończone 18 lat.
 • Użytkownik dodając ogłoszenie (dalej zwane jako ogłoszenie) ponosi odpowiedzialność za jego treść oraz mogące wyniknąć z tej treści konsekwencje prawne.
 • Zabronione jest wykorzystywanie serwisu do dystrybucji wszelkich materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre imię osób trzecich.
 • Wszystkie ogłoszenia aktywowane są na czas nieokreślony (dożywotnio) oraz mają ogólnodostępne dane kontaktowe.
 • Serwis służy wyłącznie do wymiany kontaktów towarzyskich pomiędzy użytkownikami.
 • Serwis zastrzega sobie prawo wykonania telefonu celem weryfikacji prawdziwości ogłoszenia.
 • UWAGA! W przypadku zamieszczenia w serwisie Eamore.com.pl: ogłoszenia zawierającego link do serwisu konkurencyjnego, ogłoszenia zawierającego w treści lub na załączonym do ogłoszenia zdjęciu nazwę serwisu konkurencyjnego, ogłoszenia stanowiącego inną formę reklamy (zarówno bezpośrednią, jak i pośrednią) serwisu konkurencyjnego - ogłoszenia te będą niezwłocznie usuwane. Użytkownik zamieszczający wyżej wymienione ogłoszenie zostanie obciążony opłatą w kwocie 100 PLN netto (plus 23% VAT) za każdorazowe zamieszczenie ogłoszenia - tytułem reklamy w serwisie. Opłaty podlegają kumulacji. Za serwis konkurencyjny uważany jest każdy serwis o tematyce towarzyskiej i erotycznej, w szczególności serwis służący do wymiany kontaktów towarzyskich pomiędzy użytkownikami.
 • Bez powiadomienia będą usuwane:
 • ogłoszenia reklamujące strony konkurencyjne;
 • ogłoszenia napisane niedbale, zawierające wulgaryzmy, błędy ortograficzne, stylistyczne lub napisane w dużej części WIELKIMI LITERAMI;
 • ogłoszenia zamieszczone w nieprawidłowych kategoriach tematycznych;
 • ogłoszenia zamieszczone wielokrotnie o tej samej lub podobnej treści;
 • ogłoszenia psujące charakter strony, np. zawierają znaki typu: !!!@@@!!!;
 • ogłoszenia zawierające treści skopiowane z innych ogłoszeń, znajdujących się już w serwisie jak również treści, które były ewidentnie wzorowane na cudzym ogłoszeniu;
 • ogłoszenia w treści zawierające adresy lub nazwy wszelkich stron www;
 • ogłoszenia dotyczące sprzedaży lub darmowego udostępniania kontaktów towarzyskich;
 • ogłoszenia dotyczące sprzedaży zdjęć, filmów, rzeczy osobistych i innych przedmiotów;
 • ogłoszenia sprzeczne z charakterem serwisu.
 • Aktywacja ogłoszenia
  Aby ogłoszenie było widoczne na stronach naszego serwisu musi zostać aktywowane. Aktywacja ogłoszenia jest płatna, całkowity koszt usługi w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 3 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 3.69 PLN. W przypadku ogłoszeń zamieszczonych w kategoriach - Pokazy Skype; Sex telefon; Zdjęcia, filmy, bielizna; Masaż erotyczny - całkowity koszt usługi w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 20 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 30.75 PLN.
 • Podbicie ogłoszenia
  Dzięki podbiciu Twoje ogłoszenie będzie wyświetlane jako pierwsze na głównej stronie serwisu oraz w wybranych przez Ciebie kategoriach. Ogłoszenie będzie wyświetlane na pierwszym miejscu dopóki ktoś inny nie zamieści nowego ogłoszenia lub nie podbije pozycji swojego ogłoszenia, wówczas Twoje ogłoszenie będzie wyświetlane jako kolejne na liście. Dodatkowo jeśli Twoje ogłoszenie posiada zdjęcie to zostanie ono dodane do puli, z której 9 losowo wybranych zdjęć jest prezentowanych w nagłówku serwisu. Całkowity koszt usługi (za każde podbicie) w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 2 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 3.69 PLN. W przypadku ogłoszeń zamieszczonych w kategoriach - Pokazy Skype; Sex telefon; Zdjęcia, filmy, bielizna; Masaż erotyczny - całkowity koszt usługi w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 20 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 30.75 PLN.
 • Wyróżnienie ogłoszenia
  Dzięki wyróżnieniu Twoje ogłoszenie będzie odznaczało się innym kolorem od pozostałych ogłoszeń na liście w wybranych przez Ciebie kategoriach. Dodatkowo jeśli Twoje ogłoszenie posiada zdjęcie to zostanie ono dodane do puli, z której 9 losowo wybranych zdjęć jest prezentowanych w nagłówku serwisu. Dodatkowo Twoje ogłoszenie zostanie umieszczone na stronie - wyróżnione ogłoszenia. Usługa aktywowana jest tylko raz i pozostaje aktywna przez cały okres emisji ogłoszenia w naszym serwisie. Całkowity koszt usługi w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 9 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 11.07 PLN. W przypadku ogłoszeń zamieszczonych w kategoriach - Pokazy Skype; Sex telefon; Zdjęcia, filmy, bielizna; Masaż erotyczny - całkowity koszt usługi w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 20 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 30.75 PLN.
 • Dostęp do kontaktu
  Dane kontaktowe wszystkich ogłoszeń są ogólnie dostępne, jednakże właściciel ogłoszenia może włączyć opcję, która daje dostęp do danych kontaktowych tylko po dokonaniu płatności. Właściciel ogłoszenia ma wówczas pewność, że dane kontaktowe uzyskają jedynie naprawdę zainteresowani użytkownicy. Całkowity koszt usługi (za dostęp do danych kontaktowych pojedynczego ogłoszenia) w przypadku płatności kartą lub środkami z konta w serwisie to 9 PLN lub w przypadku płatności SMSem to 11.07 PLN.
 • Aktywacja usług płatnych
  Aby aktywować usługę płatną należy wejść na stronę Moje ogłoszenia i kliknąć odpowiedni odnośnik znajdujący się przy ogłoszeniu, dla którego usługę chcemy aktywować. Wyjątek stanowi usługa "Dostęp do kontaktu", której aktywacja jest możliwa po wejściu na stronę danego ogłoszenia i kliknięciu w odnośnik znajdujący się w polu danych kontaktowych. Wszystkie usługi aktywowane w naszym serwisie są zapisywane, a ich historię można znaleźć na tej stronie. Opłaty dotyczące ogłoszeń oraz kont, które zostały usunięte ze względów regulaminowych nie podlegają zwrotowi.
 • Płatności SMS
 • Prawidłowe świadczenie płatności SMSem uzależnione jest od prawidłowego działania sieci telefonii komórkowej, na co serwis nie ma żadnego wpływu i za co nie ponosi odpowiedzialności. SMSy można wysyłać tylko z telefonów komórkowych polskich sieci telefonii komórkowej. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wpisanie przez użytkownika błędnego kodu SMS bądź wysłanie kodu na niepoprawny numer.
 • W przypadku wysłania SMSa o poprawnej treści pod poprawny numer i braku aktywacji usługi, prosimy sprawdzić historię płatności dostępną na stronie Płatności. Jeśli problem nadal nie zostanie rozwiązany to prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Zgłaszając problem należy pamiętać aby przesłać numer telefonu, z którego został wysłany SMS oraz numer ID transakcji (widoczny w historii płatności).
 • Płatności przelewem lub kartą płatniczą
 • W przypadku płatności przelewem lub kartą płatniczą jeśli kwota środków zgromadzonych na koncie w serwisie wystarcza na zakup danej usługi to opłata za usługę jest w pierwszej kolejności pobierana automatycznie z konta w serwisie.
 • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.pl. Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi.
 • W przypadku braku aktywacji usługi prosimy sprawdzić historię płatności dostępną na stronie Płatności oraz czy opłata została pobrana z Państwa konta bankowego. Jeśli kwota nie została pobrana to oznacza, że płatność nie została dokonana poprawnie. W takim przypadku należy dokonać ponownej aktywacji. Jeśli jednak opłata za aktywację została pobrana z Państwa konta, a usługa nie została aktywowana to prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Zgłaszając problem należy pamiętać aby przesłać numer ID transakcji (widoczny w historii płatności).
 • Wystawianie faktur VAT
  Faktury VAT są wystawiane za wszystkie płatności dokonane poprzez system Dotpay, gdy ich łączna wartość przekroczy 20 PLN. W celu otrzymania faktury VAT należy na stronie "Moje konto" zaznaczyć opcję "Proszę o wystawienie faktury VAT" i wpisać dane niezbędne do wystawienia faktury. W terminie 24 godzin od momentu wystawienia faktury, zostanie ona przesłana pocztą elektroniczną na wskazany przez użytkownika adres email. Na życzenie użytkownika faktura może być również wysłana w formie papierowej drogą pocztową, koszt wysłania faktury drogą pocztową to 10 PLN brutto. Na życzenie użytkownika istnieje możliwość wystawienia duplikatu faktury, koszt wystawienia i wysłania duplikatu faktury drogą elektroniczną wynosi 5 PLN brutto. Faktury są wystawiane bez podpisu wystawcy i odbiorcy; podstawą prawną do wystawiania takich faktur jest § 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 25.05.2005 r. (Dz. U. z 2005 r. nr 95, poz. 798). Odbiorca faktury oświadcza, iż jako podatnik VAT jest upoważniony do otrzymywania faktur VAT oraz akceptuję przesyłanie faktur VAT w formie elektronicznej na podstawie § 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 17.12.2010 r. (Dz. U. z 2010 r. nr 249, poz. 1661).
 • Użytkownik korzysta z serwisu na własne ryzyko i odpowiedzialność. Użytkownik akceptuje fakt, iż nie ma prawa rościć jakichkolwiek pretensji wynikłych z wadliwego działania serwisu.
 • Zabrania się pobierania do wtórnego wykorzystywania w jakimkolwiek celu, całości lub istotnej co do jakości lub ilości części bazy danych serwisu. Użytkownik nie może w sposób systematyczny i powtarzający się pobierać lub wtórnie wykorzystywać zawartości bazy danych serwisu. Serwis nie wyraża zgody na wykorzystywanie lub przetwarzanie informacji i materiałów zawartych na jego stronach.
 • Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczanych ogłoszeń, dokładamy wszelkich starań aby ogłoszenia niezgodne z regulaminem, prawem lub w jakiś sposób naruszające porządek w serwisie były usuwane. Serwis nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób zamieszczających ogłoszenia. Serwis nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń rozwiązują między sobą sami użytkownicy.
 • Serwis zastrzega sobie prawo do przekazywania odpowiednim organom (zgodnie z obowiązującymi przepisami) informacji mogących pomóc w zlokalizowaniu użytkownika, który zamieścił dany ogłoszenie.
 • Rejestrując się w serwisie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z dnia 18.07.2002 r.) od właściciela serwisu, oraz innych firm związanych z nim ważną umową, niezamówionych informacji handlowych o promocjach i nowościach dostępnych w serwisie, a także innych informacji handlowych wysłanych przez serwis w imieniu własnym lub na jego zlecenie na adres poczty elektronicznej podany przez użytkownika przy dokonywaniu rejestracji, w tym także po zakończeniu korzystania przez użytkownika z serwisu. Zgoda, o której mowa może być w każdej chwili odwołana.
 • Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania dalszych informacji handlowych za pośrednictwem poczty elektronicznej poprzez kliknięcie w służący do rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych link znajdujący się w stopce każdej wiadomości e-mail.
 • Serwis zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia lub uruchomienia nowych usług.
 • Serwis zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego regulaminu. Zmiany regulaminu będą udostępniane użytkownikom na stronach internetowych serwisu.
 • Obowiązująca wersja regulaminu z dnia 03.08.2015 r.
 • O nas

 • Polityka prywatności

 • Polityka cookies

 • Ochrona prawna

 • Reklama

 • Zasady bezpieczeństwa

 • Co robić jeśli wystąpi problem?

 • Jak dodać ogłoszenie?

 • Jak edytować ogłoszenie?

 • Jak usunąć ogłoszenie?

 • Brak emaila z linkiem aktywacyjnym - co robić?

 • Jak usunąć konto i wszystkie dane?

 • Jak zmienić adres email?

 • Jak zmienić hasło?

 • Nie pamiętam hasła - co robić?

 • Co oznaczają znaczki 24h?

 • Jak mogę zobaczyć historię płatności?

 • Jak wykonać płatność na konto bankowe?

 • Ile razy wyświetlono moje ogłoszenie?

 • Czy otrzymam fakturę VAT?

 • Wersja mobilna

 • Masz pytanie?

 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.