Pan szuka pani Warszawa

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Witam, szukam jednej długotrwałej relacji z bardzo atrakcyjną kobietą, szczupłą o wzroście do 170cm, wadze do 55kg, długich włosach. Wiek 22-32 lat. Szukam relacji przyjacielskiej przy obopólnym szacunku, dla której to będzie forma przygody a nie zarobku. Szukam osoby która ma życie poza spotykaniem się pracę/studia. Będzie można ciekawie porozmawiać. W późniejszym terminie jak sie poznamy być może gdzieś wspólnie na weekend wyjechać.
Nie szukam osoby która jest w relacji z inną osobą.
Proponowana kwota za spotkanie to 500zł plus resztę kosztów związanych ze spotkaniami - wiem że nie "majątek" jak na rynek Warszawski, ale gdybym napisał 2000/3000zł to dużo "profesjonalistek" by pisało, a zależy mi by tego uniknąć.

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.