Pani szuka pana Kraków

Treść ogłoszenia
Mój Drogi,

czy nie masz ochoty na chwilę zapomnienia? Wyobraź sobie, że umawiamy się w jakimś apartamencie. Czekasz na mnie w fotelu z kielszkiem wina w dłoni. Otwieram drzwi i wchodzę w czarnej, zwiewnej, ale i dość krótkiej sukience, spod której delikatnie wystają pończochy. Mam czerwone usta i szalone, rozwiane włosy. Czujesz mój zapach, widzisz moje delikatnie rozchylone usta świadczące o odrobinie podniecenia. Nalewasz mi wina. Co wydarzy się później?

Jestem uroczą i niewinnie wyglądającą blondynką. Rozglądam się za jednym, przystojnym i dojrzałym mężczyzną. Marzy mi się taka ekscytująca, mocno erotyczna przygoda. 

Jeśli Tobie również - czekamm niecierpliwie na wadomość od Ciebie.

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.