Pan szuka pani Warszawa

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Witaj. Jeśli tu zajrzałaś, znaczy że czegoś Ci brakuje w życiu. Może bliskości, zrozumienia, może zaczęły pojawiać się pytania o sens, o Twoje miejsce w tym wszystkim? Mam podobnie od jakiegoś czasu. Jestem spokojnym, wrażliwym chłopakiem. Mam różne zainteresowania. Kocham chodzenie po górach, ten spokój, przestrzeń, w której wszystko wydaje się odległe. Patrzymy na świat i na siebie z innej perspektywy. Lubię sport, aktywne spędzanie czasu. Rzadko pojawiałem się na imprezach. Pewnie z racji tego, że jestem introwertykiem. Jak widać realizacja zainteresowań nie wypełnia całkowicie pustki, skoro przywędrowałem tutaj :) Czego szukam?
Może to dziwne, ale od zawsze pociągały mnie dojrzałe kobiety. Lubię panie zadbane, inteligentne, w miarę szczupłe, atrakcyjne. Szukam przyjaźni, ciekawych rozmów, namiętności. Wszystkiego razem, bo jedno bez drugiego nie ma sensu. Szukam kobiety w wieku około 30-50l, która lubi młodszych i której nie będzie przeszkadzało moje niewielkie doświadczenie.
Jestem szczupłym brunetem. Mam 30 lat, 176 cm wzrostu, niebieskie oczy. Kulturalny chłopak po studiach.

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.