Pan szuka pani Warszawa

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Pragniesz być własnością Pana?

Ogłoszenie to jest skierowane do jednej kobiety! Bo wierzę, że mogę Cię tu spotkać. Kobiety która pragnie całkowicie oddać się pod władanie swojego Pana.
Jesteś osobą czerpiącą przyjemność i satysfakcję z bycia uległą i podporządkowaną Panu? Możesz się nazwać kobietą uległą z natury? Pragniesz służyć, być docenianą i wynagradzaną za swoje oddanie. Jak również przyjmujesz to, że będziesz karana za nieposłuszeństwo?
Jeśli ta wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco i jesteś w stanie dodać jeszcze więcej to bardzo możliwe, że jesteś Tą której szukam. Nie uznaje półśrodków, będziesz mi całkowicie odpowiadać albo wcale.
Jestem 37 letnim facetem, spełnionym zawodowo, posiadającym własne pasje (m.in. konie, paralotniarstwo, szybowce). Jestem wymagający wobec kobiety u swego boku, jednocześnie potrafię doceniać jej oddanie i zaangażowanie.
Chcesz wiedzieć o mnie więcej i myślisz, że jesteś w stanie spełnić moje oczekiwania napisz!

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.