Pani szuka pana Wrocław

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Proszę, przeczytaj zanim zadzwonisz.

Prawdziwa i przemiła dziewczyna dla Panów, którzy pragną bliskości i ciepła drugiej osoby; niewymuszonej erotyki i dyskretnej intymności; swobodnej rozmowy lub milczenia bez zażenowania; randki zakończonej namiętnym seksem lub bez; naturalności i braku schematów zachowania.
Podstawą znajomości ze mną jest obopólna dyskrecja i kultura. Nie wydzwaniam i nie wypisuje smsów do swoich kochanków, więc nie ma powodu zastrzegać numeru telefonu (takie będą ignorowane).

Moja oferta jest bardzo szeroka a mianowicie:pieszczoty ciała, wzajemne pocałunki (również namiętne), rozmowa na różne tematy (posłucham także Ciebie),   delikatna laseczka bez gumeczki z finałem, np. w moich ustach, minetka, pozycja 69, wielokrotność uniesień,   klasyka w różnych pozycjach zawsze w prezerwatywie, współna kąpiel, czułość i delikatność, pończoszki i szpileczki, masażyk plecków i karku, fetysz pończoch/rajstop/stóp.
Jestem zadbana, elegancka, nastrojowa. Kawka, herbatka, cukiereczek.

Jestem lekko uległa lecz analny w moją stronę nie jest możliwy. Nie palę papierosów, tudzież innych wynalazków. Nie obsługuję wieczorów kawalerskich, nie spotkam się z dwoma panami jednocześnie (zapraszam osobno).

Możemy się kochać, rozmawiać, uwodzić i.znów kochać;) Wszystko zależy od tego na co będziemy mieli ochotę:)
Zdjęcia są na pewno moje=autentyczne.

Zapraszam kulturalnych mężczyzn dbających o swoją higienę osobistą. Interesuje mnie osoba na trochę wyższym poziomie intelektualnym niż przeciętny.mężczyzna z klasą. Nie umawiam się z parami lub kobietami gdyż podniecają mnie tylko mężczyźni:)
Jeśli nie odbieram-zadzwoń później lub napisz smsa.

Nietypowe godzinki spotkania tylko dla stałych wielbicieli.jeśli się nie znamy, to nawet nie pytaj.

Uwaga! Uzależniam-przychodzisz na własne ryzyko.
Dziękuję za dokładne przeczytanie mojego profilu. Będzie mi niezmiernie miło spotkać sie razem.
Oczekuję 200 zł za godzinne spotkanie

Do zobaczenia,
Kasia

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.